Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiért csináltatod havonta...

Mennyiért csináltatod havonta a körmeidet?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, felvesznek egy boltba pénztárosnak, oda meg csak normális körmök kellenének. Viszont ugye akkor havi szinten kéne. Tudom, hogy mindenhol más, de most az érdekel, ti mennyiért csináltatjátok.
2023. szept. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tiszta és ápolt körmeid vannak, nem kell külön ezért körmöshöz járni. Én csak párszor voltam, kéthetente mentem, az egy hónapban egy tízes volt kb.


Engem zavart és mindig csak otthon vettem észre, hogy valamit elrontott, úgyhogy abbahagytam.

2023. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó hát én 7 ezreket fizettem havonta de az L méretű köröm volt. Pénztárba sima gellakot csinaltatnek..
2023. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak csinálom, igaz én régebben dolgoztam körmösként. Elsőre kicsit be kell vásárolni, de használtan lehet venni jó lámpát, pár reszelő, meg pár alapvető dolog kell hozzá. Gél lakkot szoktam és mindig ugyanolyan színű, úgyhogy nem cifrázom.
2023. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem L-es körmöm 4.000 Ft 3 hetente.
2023. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semennyit, mert nekem fizetnek :) De ha közbeszólhat a csapos, tényleg sok mindentől függ. Az ország melyik része? Egy szolid géllak, vagy egy L-es kocka sok díszítéssel? Milyen gyorsan nő le a körmöd? Pályakezdőnél aki tapasztalatot gyűjt vagy diplomás elismert oktatónál? Elég nagy lehet a szórás :)
2023. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség és inkább vicces,hogy a pénztárosok csiricsáré körmökkel ülnek ott,egymás alá adva a lovat. A"normális" köröm épp az ellenkezője ennek.
2023. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? 4es vagyok
2023. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt te találtad ki vagy a leendő főnököd mondta az interjún? Ha akarsz körmöt csináltass, ha nem akkor ne. Ennyire egyszerű. Hacsak nem írják bele a szerződésedbe, hogy műkörömmel kell rendelkezned, akkor ezt senki nem várja el tőled. Az ápolt kéz és köröm teljesen más, az azt jelenti, hogy ne legyen koszos, ne rágd, ne legyen össze-vissza töredezve, ne legyen lekopva róla félig a lakk, ne legyen véresre repedezve, stb.
2023. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!