Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkecset készletet...

Milyen sminkecset készletet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Hétköznapi,alap sminket csinálok általában. Mindennapos használatra kellene. Olyan ecsetkeszletet szeretnék,ami megfelel ennek a célnak, ár -ertek arányban. Az alapozót eddig a kezemmel dolgoztam el,de nem a legjobb megoldás,szemfesteknek és púdernek van ugyan valami ecsetem,de nem igazán vagyok megelégedve velük. A beauty blendereket nem szeretem,mert nem higiénikus szerintem. Szóval,befejezve a bő lére eresztést,alap ecset készletet keresek,ami jó,és viszonylag sokáig is bírja.

2023. szept. 12. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Real Techniqes-nek vannak alap készletei.

De keress google-ban.

Rengeteg cég gyárt. KAP, Bősz

Én Sigma párti vagyok profiként. 15 éve megvannak az ecseteim napi használatban.

2023. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni real techniques szettet. Érdemes lenne egy próbát tenni vele.
2023. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!