Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális hogy nem szeretem...

Normális hogy nem szeretem hordani az ékszereket? csak nyaklánc van rajtam

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Én meg csak egy karórát és egy gyűrűt hordok, minden más ékszer idegesít. Soha életem során egyetlen egyszer se tett rá senki megjegyzést.

Miért merült fel, hogy ne lenne normális?

2023. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én semmilyen ékszert nem hordok. Karórám van, de nem dísznek (az időt nézem rajta). Teljesen normális, különbözőek vagyunk.
2023. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Mindenki öltözzön úgy, és viseljen olyasmiket, amikben jól érzi magát. Barátnőm még a nyakláncokat is utálja, egyéb ékszer meg végképp szóba sem jöhet. Arról is beszéltünk már, hogy ha (jó, ez még nagyon sok idő, de az öltözködés kapcsán szóba kerül) valamikor megházasodik, akkor nem szeretné hordani a gyűrűjét, mert egyszerűen irritálja, és egyébként sem gondolja, hogy ettől lenne jobb két ember kapcsolata. Amiben egyébként én is hasonlóan gondolkodok. Engem iszonyatosan zavarna egy gyűrű. De például anyukám imádja hordani, le sem szokta venni, csak ha tényleg nagyon muszáj.

Nem vagyunk egyformák, és szerencsére nincs megkötés arra, hogy miket "kell" szeretni, és miket nem. Ez nem normalitás, hanem egyéni ízlés, és preferencia kérdése.

2023. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és nálunk is se én, se a férjem nem hordja a gyűrűt. Mondjuk az eljegyzéstől az összeházasodásunkig általában hordtam, akkor jól esett a várakozás jele.
2023. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőven elég a nyaklánc [link]

Felesleges a pénisz piercing.

jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!