Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok szerintetek melyik...

Lányok szerintetek melyik Ariana Grande parfümöt érdemes megvenni? Mi a pontos neve?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon találtam amúgy párat csak nem tudom melyik lehet jó, persze úgy fogom venni hogy nem rendelni fogom majd hanem üzletben fogom venni de kíváncsi lennék a véleményetekre:)



2023. szept. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet választhatnék, akkor a Cloud, a tartóssága is rendben van.

Finom illata van még a Sweet like candy-nek, Mod Blush-nak és a God is a woman parfümnek is, bár ezek szerintem nem annyira tartósak, mint a Cloud.

2023. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Épp tartós parfümöt keresek amúgy Ariana Grandesba.
2023. szept. 14. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ari és Cloud.

Ez a kettő a legtartósabb.

2023. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De ha a Cloud-ra esik a választásod, NE az új Intense verziót vedd meg, hanem az eredeti, világoskék üvegeset.

Ez az új flanker a neve ellenére sokkal gyengébb és hamarabb elillan.

2023. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A MOD Vanilla rajtam nagyon tartós. Meglepően tömény az úgy illataihoz képest.

Fehércsokis, porcukros. Sokkal jobban hasonlít a Baccarat-ra, mint a Cloud, és különlegesebb illat.

2023. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. szept. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!