Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tusvonal sosem lesz egyforma.....

Tusvonal sosem lesz egyforma... ti is küzdötök ezzel? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán sikerül egyformára a 2 szememen. Egyszerűen hiába húzom ugyanúgy a vonalat, sosem tök egyforma. Alapból szimmetrikus az arcom, a szemeimet is annak látom, de már kezdem azt hinni, hogy nem én vagyok a béna, hanem a szemeim ennyire nem egyformák...

Videókat is néztem már, de nem lettem okosabb


2023. okt. 4. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Cellux
2023. okt. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen "A róka és a sajt" mese történik, hopp az egyik hosszabb, akkor a másikat is tovább húzom, hopp ez most vastagabb lett, a másikat is megvastagítom és így tovább és mikor már félúton jár a szemöldököm felé előbb-utóbb nagyjából egyformára sikerül :D
2023. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!