Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon (nagyon-nagyon) világos...

Nagyon (nagyon-nagyon) világos bőrhöz milyen színű körömlakk illik?

Figyelt kérdés

De tényleg, hullasápadt vagyok.

Egyébként világos lilás árnyalatokat szoktam venni, de kezdem unni, hogy csak ilyen színű lakkom van. Szeretnék sokfélét.

Egyébként ha ez is kell: sötétbarna szemem van és jelenleg a hajam is sötétbarna (tervezem világosabbra)


2010. okt. 18. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
piros ! de ilyen nagyon rikítóóó
2010. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaah égővörös!:)

Vagy esetleg méregzöld, de olyan sötét-sötét!:)

2010. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy tanárom azt mondta,hogy mindenkinek az a színű körömlakk áll a legjobban,ami hasonlít a bőre színéhez!Inkább a világosabb árnyalatokat keresd!
2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont h sötét színü kellene..nekem is világos a bőröm.én a nagyon sötét kéket szeretem,meg a vöröset,az olajzöld is jó!..de a francia is mindenkinek jól álna :D
2010. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na nekem ebből az jön le, hogy teljesen mindegy, milyet kenek fel... :D
2010. okt. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!