Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos bőrhöz milyen szinű...

Világos bőrhöz milyen szinű körömlakk illik?

Figyelt kérdés

Nagyon világos, sápadtas bőröm van. Eddig csak halvány rózsaszínnel, átlátszóval, és franciamanikűrrel volt kifestve. Franciamanikűrt macerás megcsinálnom, a rózsaszint pedig unom már.

Van sötétkék, piros fekete, zöld stb. körömlakkom is, de ezekkel ha kifestem, túl vad. Milyen szineket használjak?


2010. febr. 4. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

szerintem jó lenne hozzá a fekete, nekem is világos a bőröm és azzal festem és jól néz ki:D

bár nem tudom, neked mennyire világos a bőröd, de az enyémhez megy a szín

2010. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem próbálj meg sima fedőlakkot vagy halvány rózsaszínt, és tegyél rá matricákat (körömmatricák nagyon szépek, van köves, virágos) Ez nagyon feldobbja a körmeidet és nem nehéz felragasztani őket :)
2010. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

feldobja XD bocs, elírtam :)

És még1 ötlet, vegyél ezüst körömlakkot, és csináld meg úgy, mintha francia manikűr lenne, csak a fehér rész itt ezüst vagy arany legyen, nagyon jól mutat :)

2010. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

gyöngyházfény, pink, rózsaszín többféle árnyalata:)

amúgy a piros szerintem nagyon jól néz ki fehér bőrön...persze kicsit vad, de nekem tetszik:)gondolj bele, pl. fehér bőrűek vörös rúzzsal is milyen jól néznek ki:) persze attól függ mennyire vagy ilyen téren bevállalós, csak olyat használj, amiben jól érzed magad:)

vagy ha unod a rózsaszínt, akkor díszítsd kis virágokkal, kaphatóak drogériákban ilyen körömdíszítős kellékek, csak rá kell ragasztani a körömre:)van mindenféle minta:)

ezek a rózsaszínű, de pl. a fehér körömlakkal is jól néznek ki:)

remélem segítettem:)

2010. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg még fekete körömlakk, ami nagyon divatos...deee nem tudom mennyire szereted:) csak egy tipp:)
2010. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, játsz a színekkel, én is nagyon fehér vagyok.


Mondok példát:


fekete naci + fehér felső fekete körömlakk

ha piros felső, piros körömlakk


Mindig valamelyik darabhoz passzoljon a körmöd az a lényeg.

2010. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon fehér a bőrőm.

pirosra amikor kifestem aztmondják nagyon jól áll, pláne ha fekete ruha van rajtam:)szerintem próbáld ki.

ja és még van egy szép fűzöld körömlakkom azis szerintem illik a bőrőmhöz, bár egy kicsit feltűnő:):)de én szeretem.

arra vigyázz ha erősebb szineket használsz, szépen, pontosan vidd fel a lakkot.

2010. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

értem, köszi mindenkinek, de az ilyen feltünő, vadabb szineket nem nagyon merem bevállalni:D nem az én stílusom:$:)


itt egy kép a kezemről, ilyen fehér a bőröm [kicsit most le van kopva a lakk, nem volt időm újrafesteni:$] :


[link]

2010. febr. 4. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:

17:10 es vagyok

ez neked fehér?:D

2010. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát ilyen sápadtasfehér..
2010. febr. 4. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!