Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkben érzitek jol...

Milyen sminkben érzitek jol magatokat? Mi a napi smink rutinotok?

Figyelt kérdés
jan. 16. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen smink, de ne túl sok.

Könnyű alapozó vagy hidratáló és púder. Rúzs, pirosító, szemceruza.

De nem szoktam kontúrozni, highlighterezeni, 5 rétegben mindenfélét az arcomra kenni. A szempillaspirált sem szeretem hétköznapokra, azt csak időnként szoktam használni.

jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyenben, nem sminkelek, zavar, ha van rajtam valami kera.
jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Reggel megmosom az arcom, pár naponta megborotválkozok. 46F.


Az a sok xar teszi tönkre a nők bőrét, amire csak még több xart kell magukra kenni.

jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hétköznap úgy érzem jól magam, ha nincs rajtam smink, egy dolog kivétellel ami a szemöldökceruza. A napi rutinom arcmosás + szérum + hidratálókrém, megcsinálom a szemöldököm és kész is vagyok.

Alkalomra egy szolidabb szemhéjpúder és egy szempillaspirál is felkerül, de ennyi. A bőrömre hidratálón kívül semmit nem kell kennem, szerencsés a genetikám ezen a téren.

jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapozót szinte csak alkalmakra hordok, vagy interjúra stb vagy ha fotózás lesz, de nem azért mert ellenzem, hanem mert lusta vagyok este leszedni.


Átlagos napokon a szemem emelem ki egy kis barna ceruzával és szempilla spirállal, az ajkamat kontúrozom és nude rúzst hordok mert alapvetően kicsit fakó, esetleg egy leheletnyi pirosító+highligter az arcsontra.

Szemöldökömet rendezettre szoktam fésülni és fixálni, ha kell szálasan átrajzolom picit.

Kb ennyi.

jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sminkes vagyok, de ennek ellenére a kevesebb több elven vagyok és azt tanítom.

A szép bőr alap, tisztítás, hidratálás, fényvédelem. Bőrtípusnak megfelelő alapozó, ha szükséges, korrektor, ha vannak bőrhibák, karikák. Ha van formaegyenetlenség, nálam pl. kérek arc, akkor kontúr. Pirosító. Ez azért működik inkább együtt, mert pirosító nélkül a barna kontúr piszkos hatású.

Szemöldök, spirál.

Sokan kérnek tőlem tanácsot, de már erre is van, aki húzgálja a száját. Ami nem probléma, csak akkor nincs dolgunk egymással. Minek kérdez.

jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az általános sminkem, amikor mennem kell valahova aznap, az a fényvédő, átlátszó púder, minimál pirosító, szemfesték (mikor mennyi/milyen), spirál, rúzs. Alapozót nem használok, nem szeretem. Van egy ilyen krémpúderem és azt rakom fel vékonyan, ha valami egész napos hivatalos dolog van vagy ahol fényképeznek. Szóval nekem a szemhéjam meg a szám az színes, sokszor sötét/extrémebb de arcra nem szeretek rétegeket kenni.
jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap megcsinálom a szemöldököm (mivel nagyon kevés gyakorlatilag újra kell rajzolni az egészet), szempillaspirál és lip tint, ami nekem forradalmi felfedezés volt, mert nem kell 10 percenként újra kennem a rúzst vagy szájfényt. Valamint egy kevés mattitó púder.
jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapozó, korrektor, pici púder, pirosító, szemöldökzselé, szempillaspirál, egy kis nude szájfény vagy rúzs
jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!