Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az influenszerek "mi van a...

Az influenszerek "mi van a táskámban" videóinak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Youtube-on elég sok ilyen videó van fent meglepő módon. Véletlenül találtam rájuk az ajánlott videóknál amit jobb oldalt feldob a YT. Arról szólnak, hogy bemutatják főleg hölgyek, hogy épp mit tartanak maguknál a táskában.

Viszont ez elég furcsa. Mi lehet a célja ezeknek a videóknak? Van aki nem tudja, mit kell tartania magánál?! Vagy van tényleg akit ez érdekel, hogy XY miket hord magával ha megy valahova?

Mi a jó abban, hogy elmesélni, hogy lakáskulcs, pénztárca, parfüm, zsebkendő, sminkkészlet, fésű, stb, ?



febr. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Mert mások életével még mindig izgalmasabb foglalkozni, mint a sajátjukkal.

Bele gondoltam, 10 éve nekem is volt ilyen videóm. Óriási személyiségfejlődésen mentem azóta keresztül. Hála az égnek. Illetve magamnak.

febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a széles tömeg ízlés és igény nélküli birka, ezért moslékot kell eléjük borítani, így lesz kattintás és nézettség, ismertség. Nézzél macskás videókat, jobban jársz.
febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pénz, mi más?
febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt gondolom tudnak vele azonosulni az emberek, hogy nekik is hasonló táskájuk van, nekik is hasonló dolgok vannak benne. Meg lehet rajta sopánkodni, gúnyolódni, okosabbnak érezni magukat, ha valamivel nem értenek egyet.


Másrészt lehet belőle ötleteket meríteni. Persze csak akkor, ha a triviális, kulcs pénztárca dolgokon túl valami érdekeset is mutat az illető. “Jé, milyen jól jönne nekem is időnként ha volna nálam egy X, ezentúl tartok én is magamnál.”


És persze jó sok unalmas és semmitmondó ilyen videót végig kell hozzá nézni, hogy némelyikben valami hasznos újdonságot is sikerüljön találni.

De ha valakinek amúgy is nézed a videóit, érdekel az élete, munkája, akkor miért ne néznék meg az ilyen videóját is, hátha merítesz belőle valami érdekes ötletet. Ha nem, akkor meg csak egyel több videót láttál tőle.

febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!