Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szépségápolásra nagyon sok...

Szépségápolásra nagyon sok ennyi pénzt kiadni egyszerre?

Figyelt kérdés

Most vásároltam el 55 ezer forintot

Volt benne 2 arc szérum, arcmaszkok, sampon, kondicionáló, hővédő, argán olaj, micellás víz, hidratálókrém, pirosító paletta, 4 rúzs, 1 szemhéjpaletta, fogkrém, 3 körömlakk, sarokkrém, hajcsatok, hajgumik.

Viszont most hónapokig nem fogok ilyesmire költeni.


febr. 20. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon sok lenne, másnak meg ez aprópénz. Teljesen relatív.
febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos nem aprópénz, de szeretek ilyenekre költeni, ilyennel foglalkozni. Viszont évente 1x ha elmegy ennyi, amúgy havi max 5 ezer.
febr. 20. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
És pl. tusfürdő? Kézkrém? Borotva? Gyantacsík? Parfüm? Stb.?
febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gyantázok, azom van itthon, így most nem költöttem rá.

Kékzrémem is van, gyógyszertári, nagy tégelyes, szintén nem lesz egy ideig listán.

Parfümöt sosem használok (annak a hiányát nem is tartom ápolatlanságnak). Mindig tiszta vagyok, nem vagyok büdös, a hajolajamnak meg olyan illata van, hogy felér egy parfümmel.

Tusfürdőt se most vettem, de alap, hogy használok.

febr. 20. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Én drogériában havonta költök el 20 ezer ft-ot. Ebben benne vannak a tisztító és tisztálkodószerek egyaránt.
febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az arckrémem csak 40 ezer. Nem kennék drogériás vackokat az arcomra.
febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én csak arcápolásra elköltök simán ennyit.
febr. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mai àrak mellett simàn elmegy ennyi,nem te költekezel túl,egyszerűen minden irreálisan drága.
febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 sajnos igaz. :c Mert magát a mennyiséget nem érzem soknak, mindent használok, amit megvettem.
febr. 21. 10:36
 10/10 anonim válasza:

Nem az a kérdés, hogy sok-e, hiszen százezreket el lehetne költeni szépségápolásra, divatra, akár havonta is.

Mindig az a kérdés, hogy az egyén büdzséje elbírja-e.

febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!