Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb egy hónapja hogy csinaltatt...

Kb egy hónapja hogy csinaltattam medusa piercinget. Milyen anyagból valót érdemes hordani hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
8mmes szárt használtam az elején mikor be gyógyult ez nagyon nagy volt így le cseréltem 7mmes-re. Imádom de szó szerint bele olvad az ajkamba két nap után és érzékeny is. Nézegettem de feleset nem találok sehol. Azon gondolkodtam más anyagból esetleg szilikonbol vagy milyenből érdemes ilyet be szerezni?

márc. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy beleolvad? Miből van ami jelenleg bent van?


Amúgy titániumot tudom ajánlani.

márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen a felső ajkamban csinál egy kis részt és bele fúrja magát a piercing talpa úgy hogy alig lehet ki szedni és a bőr el is fedi a piercinget mintha be akarna oda nőni.Egyébként acélból van még apacsban vettem
márc. 3. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor cseréld vissza nagyobbra mindenképpen. Mikor csináltattad?
márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom hogy egy hónapja, bocsi. Akkor még simán dagadhat is, sőt még ennél tovább is, tapasztalat.
márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt még NEM gyógyult.


Kb fél év, mire kicserélheted, de mivel megpiszkáltad, ez a stopperóra nem csak lenullázódott, de még lehet tettél is rá pár hetet mert megtépted és új mikrosérüléseket csináltál.



Amíg gyógyul, el fog állni.



Amíg gyógyul, legyen benne titánium.



Aztán ha meggyógyult (azaz kb Szeptember közepe-vége), tehetsz bele szilikont hogy be bántsa a fogad hosszú távon. A végére meg olyan bogyót ami tetszik, titánium, ezüst, arany stb.

márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát engem nagyon zavart mivel ugye 10mm-eset tett bele a piercer így le cseréltemm 8ra kb 3 hét után de ez is fura volt mert elég nagy volt mindig ami most kényelmesen passzol az ez a 7es csak ez a problémám ugye vele mert ez tényleg nem ér hozzá az inyemhez van egy kis rész hogy tudjam takarítani de mindig be akar nőni amit nem értek
márc. 5. 02:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A hátulja akar "belenőni"?


Mert ezeknél a medusáknál normális, hogy befészkeli magát (nesting), de ez még nem belenövés. Nem tűnik el, csak van egy lenyomata.


Nekem is ilyen, hogy a bőr körbeöleli pedig nem szorít, és elég hosszú is a pálca benne.

Ez kb olyan, mint amikor egy jegygyűrű megnyomja az ujjadat és marad utánna egy lenyomat. De ha nem hordod, ez visszaáll.

márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem telibe alámegy a bőrnek és ezért tartok tőle hogy mivel elég nehezen nyomom ki alóla hogy egyszer csak alá nől. De akkor ez nem probléma nem lesz belőle semmi ilyesmi?
márc. 6. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már baj ha eltûnik 😑


Valszeg kicsi a háta, vagy pici a pálca.

márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre vissza cseréltem nagyobbra mindenképp szerzek majd nagyobb hátut szerintem vagy más anyagból készültet.

Így utólag is köszönöm a válaszokat 🫶🏻

márc. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!