Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti. nem sajnáljátok nagyon a...

Ti. nem sajnáljátok nagyon a pénzt fodrászra, körmösre, kozmetikusra?

Figyelt kérdés

Alapból szerencsére a természetességet szeretem meg amit tudok megoldok magamnak, de van amit azért szívesen csináltatnék rendszeresen, pl szempilla lifting. De annyira sajnálom rá a pénzt. Párszor már volt, úgyhogy kitapasztaltam hogy olyan 3 hétig igazán szép, rajtam legalábbis. Ha 3 hetente akarnék járni, akkor az egy olcsóbb 12.000 Ft-os árral számolva évi ~200.000 Ft. Az 5 év alatt egymillió Ft. Ami azért nekem nagyon durva. Anyagilag megtehetném, de lelkileg rossz ebbe belegondolni.

Ugyanakkor látom hogy rengeteg nőnek legyezőnyi műszempillája van, csináltatott körme, gyakran változtatott frizurája, stb. Ezekre is folyton költeni kell, mások nem sajnálják? Pláne hogy sokszor olyan embereken látom, akiknél gyanítom hogy nem veti fel őket a pénz (pl pénztáros vagy pultos). Ne értsétek félre, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, nem ítelkezni akarok, én is biztos költök olyanra amire meg más sajnálná. Csak tényleg nehéz megértenem, hogy másokat nem frusztrál hogy 5 év alatt egy vidéki ház önerejét elköltik pillára, körömre, fodrászra? Vagy mások nem számolnak ezzel hosszútávon? Nem tudom hogy nekem kéne ezen túllépnem és kevésbé sajnálni, vagy nem adna annyi pluszt a boldogságomhoz egy pár szép pilla, amennyit ráköltenék anyagilag.

Ti szívesen költötök szépítkezésre?



márc. 12. 23:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
de, pénzkidobás a gazdagok számára
márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!