Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire elfogadott manapság,...

Mennyire elfogadott manapság, ha egy nő férfi karórát hord? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem tetszenek a női órák. Számomra túl kicsik, túl csicsásak, nem lehet őket komolyan venni (ha esetleg mégis akkor az vagy gagyi vagy kb milliós tétel). Ellenben a férfi karórák nagyon tetszenek, ilyeneket is viselek, eddig nem volt gond, mert noname darabok voltak, de szeretnék egy komolyabb órát venni (Citizen, Casio, Orient, Seiko stb). De visszatart az, hogy mi van ha valaki felismeri rajtam, hogy az egy férfi modell, esetleg neki/a párjának is olyan van.

Valami ilyesmire gondolok kinézetre:

[link]

[link]



márc. 25. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem mondanám, hogy ezek férfi órák. Szerintem viseld nyugodtan. Egyébként nekem is kb egy év volt, mire találtam olyan női órát, amin nincs kristály.
márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az Orient.
márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
márc. 25. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nézi
márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Nyilván az hülyén néz ki ha egy vékony csuklón egy bumszli van, de ha az arányok stimmelnek, akkor senki meg nem mondja hogy az egy férfi óra.
márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal elfogadottabb mintha egy férfi hordana nőit. Amúgy ezen nem is annyira látszik, inkább mondanám öregesnek
márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó az öreges azért eléggé túlzás, jól néz ki. :D
márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Leszbis
márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!