Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egész nap otthon vagytok,...

Ha egész nap otthon vagytok, de nálatok van a barátotok (pasitok), sminkeltek? Használtok parfümöt? Otthoni ruhába vagytok?

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 5. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő, elejénte persze sminkel, szépítkezik a nő, hogy tetszedjen a férfinak, de később már önmagát adja, no smink, otthoni ruha, stb.
2010. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

nem szoktam alapból se sminkelni. csak nagyon ritkán.Akkor is csak szemcerka, szempillaspirál.

Parfüm mindig van rajtam.

Amikor itt van a barátom akkor hol így, hol úgy vagyok. Nem hiszem hogy mindig ki kellene öltöznöm neki, meg plázacicásat játszanom, meg vakolat smink vagy stb..


Ha este jön tévézni,főzni,filmezni vagy tudjuk hogy csak itthon maradunk, stb, akkor beleugrok egy melegítő nadrágba, meg egy pulcsiba/pólóba. Nem viszem túlzásba. csak lazán. No smink. Persze vannak kivételek.


Ha napközbe jön akkor azért farmer, néha szempillaspirál.

Ha én vagyok náluk napközben/este akkor azért nem melegítőt veszek fel.


és ő egyáltalán nem erőlteti hogy mindig kiöltözve várjam. Elvégre itthon vagyunk. Nem lát senki. :D

2010. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Ha megyünk valahova, persze hogy kicsípem magam, de ha csak itthon ülünk, akkor nem. Max egy kis szempillaspirál. De azt sem mindig. úgy szeret, ahogy vagyok.:) Meg amúgy is, egy idő után meg kell hogy lássa a "valódi" arcodat:)
2010. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sminkelni nemszoktam. parfümöt sem. az otthoni ruha viszont nemegy bő gatyából ésegy kinyúlt pólóból áll, hanem ált feszülős tréning nacit veszek fel, egy feszülősebb de ugyanakkor laza hatást keltő pólóval. ésegy kapucnis pulcsit ha hidegvan.
2010. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha egész nap otthon leszek, és ott van a barátom, ugyanúgy nem festem ki magam, nem fújok magamra parfümöt és otthoni ruhában vagyok, mert ha egyszer aznap nem megyek sehova, akkor minek "cicomázzam" ki magam?:D A barátom meg így is- úgy is szeret.

23/L

2010. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát én néha használok ilyenkor szempillaspirált,meg ha van nagyon durva pattim korrektort,ez ilyen menszi előtti 1-2nap.:)

Persze ha megyünk valahova korrektor,alapozó,szempillaspirál,szájfény.

Parfümöt szoktam használni,mert mindig dícséri az illatom és ez olyan jó.:)

Ruha meg..Ha előtte voltam valahol,kutyaséta vagy akármi,akkor maradok a kicsit csinibb utcai ruciba,ha pedig itthon voltam egész nap előtte is,akkor általába itthoni ruciba vagyok:)

amúgy köszi a válaszokat

2010. jan. 5. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak egyedül/apuval vagyok, akkor melegítőnaciba meg szakadt pólóba nyomulok. :D De ha bárki ottvan(pasi nagyon nem, mert nincs :S) akkor azért festek magamra arcos meg normális ruhát veszekfel. :D Nemszeretem ha ilyen nyomoronc cuccban látnak, meg smink nélkül mert elég rusnya :D.

16/L

2010. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagyunk természetesen nem szégyenlem a melegítő gatyót..sőt ő szeret is benne látni aranyosnak talál benne.A parfümöt se pazarlom itthon és a sminket se.Ha megyünk valahova persze jól összeszedem magam, de ha csak itthon vagyunk nem látom értelmét..persze ápoltnak lenni nem árt elötte se :D de ezek csak az alaphigéniai dolgok amiket az ember magától is megkövetel.Nagy ritkán kihúzom a szemem mikor itthon maradunk de akkor általában fel is öltözök és neki állok takarítgatni, vagy lesétálni a boltba.
2010. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

barátom ittvan 3-4 számmal nagyobb póló,melltartó nélkül,melegítő naci,mamusz. nonsmink :D


16/L

2010. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanaz, mint a többségnek!


20L

2010. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!