Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A pattanásaim eltűnetésére...

A pattanásaim eltűnetésére szeretnék korrektort használni, de honnan tudom eldönteni h melyik a megfelelő árnyalat a számomra?

Figyelt kérdés

Hol és mennyiért tudok venni?

Azt mondják h az alapozó nem hasznos a bőrre, később nagyon meg fog látszódni az arcon. A korrektorral is így van ez?


2010. okt. 28. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapozót egész bőrfelületre tesznek, míg a korrektort csak a pattanás befedésére így nem fullad be alatta a bőr.

A színét majd a teszterek alapján tudod eldönteni, hogy melyik kell. Bármelyik drogériában lehet kapni.

2010. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem árt az arcnak sem az alapozó, sem a korrektor. Manapság már jó minőségű sminkeket gyártanak. Ha meg mellé ápolod is a bőröd, akkor szerintem nincs gond.

A korrektor egy árnyalattal halvánabb kell, hogy legyen az alapozótól, illetve a bőröd színétől. Pattanásokra létezik zöld színű korrektor is, ami semlegesíti a pirosságot. Ilyet vehetsz a DM-ben is (Essence) meg pl. Oriflame-ből is rendelhetsz, de máshonnan is beszerezheted.

2010. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!