Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok errről a szempil...

Mit gondoltok errről a szempillaspirálról? Mennyire lessz túle dús és hosszú a szempilla?

Figyelt kérdés
simona. Schmidtshop.hu/index. Php? ProductID=2847
2010. nov. 5. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna nekem csak a főoldalt adja be:S
2010. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2010. nov. 5. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenem van, csak sajna már kezd beszáradni. Egyébként én szeretem, szép pillákat csinál, tartós, de könnyű lemosni.
2010. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemtől kaptam régebben ajándékba. Szerintem nagyon jó csak ajánlani tudom. 19:38-as talán annyiba tudok segíteni, hogy tedd meleg helyre (pl. radiátor, de csak egy kis időre, hátha az feloldja. Nekem egy másik típusnál bejött. Bocs a kéretlen tanácsért.
2010. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Maybelline szempillaspirálok nagyon jók! Én az XXL Power Curl-t használom (ez két részes) és sokan megkérdezték, hogy műszempilláim vannak e.
2010. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ez a "kétvégű" mennyibe kerül?:O
2010. nov. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!