Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek hülyeségnek és rondának a szemöldöktetoválást?

Figyelt kérdés
Manapság már nem mindenkinek az az igazi csúnya van.Rengeteg szépet is csinálnak.
2010. nov. 9. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet.de már divatja múlt.csináltasd meg ha neked annyira tetszik.de nekem az eredeti kiszedett tetszik.
2010. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy azért, mert a szemöldöktetoválás : hülyeség és ronda.
2010. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem azért csináltatják,mert divat,hanem mert szükségét érzik.Sok nőnek úgy nő a szemöldöke,hogy semmilyen értelmes formát nem lehet csinálni belőle vagy ritka esetleg rövid,színtelen.Ha csak az én példámat veszem,nekem színtelen,alig nő és az is idétlen formában.
2010. nov. 9. 10:54
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második ez próbáltam kifejtetni,hogy miért is az.De hagyjuk kezdek rájönni...
2010. nov. 9. 10:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok. bocs, az egyszerúségemért.

A véleményem (ha ezek után még elfogadod), hogy a tetovált szemöldökök nem szépek. Valószínüleg igazad van abban, hogy van, akinek alapból nem szép a szemöldöke. De én úgy tapasztaltam, hogy általában az ilyen újgazdag pasik barátnői (miss pics@k) tetováltatnak. Ráadásul a tetováláson általában kilóméterekről látszik, hogy mű. (ezért mondtam, hogy csúnya).Szarul csinálják meg és után viselheted egy életen, vagy éveken át. Ha meg netán hajszínt vált a nő, akkor pláne nem fog passzolni az előző szemöldök. (ezért mondtam, hogy hülyeség)

gyakran látok ilyen elcseszett vastag kikopott halványkék szemöldököket, amiktől igazi próbababa feeleingem lesz. De persze a piros, barna, stb stb szemöldökök is rendellenesek. Szerintem nagyon művi. Nagyon látszik, hogy ott valami nincs rendben. És ugyanez a véleményem pl a krinolinszáj inplantátumról is.

2010. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly minden áron ki akartam tetováltatni a szemöldökömet, mert a kozmetikus, akihez jártam, iszonyatosan félreszedte a bal szemöldökömet. /Nem részletezem, elég annyi, hogy teljesen más volt a formája, a mérete és ez íve, majd a másiknak./ Ekkor azonnal elmentem egy másik kozmetikushoz, elmeséltem neki, hogy hogy jártam és hogy szeretném, ha kitetoválná szépre mind a kettőt. Ekkor azt mondta, hogy van más megoldás is, ez a megoldás nekem azóta is beválik: egy hónapban egyszer befesti extraerős festékkel (800Ft). Egyáltalán nem tűnik művinek, mégis szép, karakteres arcot eredményez. Egy hónap alatt alig kopik valamit és már áldom az eszem, hogy nem festettem be a szemöldököm... ugyanis az, ha egyszer kopni kezd, akkor bizony kék, ez tény.
2010. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ennek a lánynak is ki van tetoválva [link] és én meg nem mondtam volna.
2010. nov. 9. 12:54
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
en megmondtam volna.es nagyon k...ur...vas. raadasul nem is all jol neki.
2010. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A képen a lánynak gyönyörű a szemöldöke, / viszont ronda a szája /. Lehet szépen is tetoválni, csak nagyon kevesen tudják. Valóban több a ronda, mint a kiváló munka. Bárkivel ne csináltassál tetoválást!
2010. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mar a ciganyok sem csinaltatjak a szemoldokuket. 2010. nem 1980.
2010. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!