Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma bemegyek páromhoz a munkahe...

Ma bemegyek páromhoz a munkahelyére, utána moziba megyünk, vacsorázni, csinos akarok lenni, milyen sminket, frizurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

8 hónapos kismama vagyok

fekete hosszú egyenes hajam van,fehér bőröm

egy bordó kötött,tunikaszerű pulcsi lesz rajtam,szürke ceruzanadrággal,vagy bokacsizmával,vagy hosszú szárúval (szintén bordó)

valami könnyen elkészíthető frizura lenne jó,csak nincs ötletem,csomó hajpántom,hajgumim,csattom van...

privibe képet is küldhetek,csak ide nem akarom kitenni :) (facebookos)


2010. nov. 26. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy fekete tűsarkú, egy piros vagy kék vagy barna combfix egy csipkés harisnyatartós sexi felsővel szempillaspirállal meg tűzpiros hosszú műkörmökkel jó lesz! Ja meg élénkpiros rúzzsal ami nem jön le ha lehajolsz a moziban...
2010. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, te nem vagy magadnál. Idióta.

Szerintem vagy legyen egyenes hajad, és egy passzoló hajpánt, vagy esetleg az első tincseidet tűzd hátra, csak ne csinálj nagy bubit.

2010. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és bocsi a smink kimaradt: szerintem elég, ha kihúzod a szemed+spirál, +ha kell, egy kis alapozó.
2010. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is egyenes legyen és egy kevés hullámos tincset tegyél bele, elöl meg tüzd fel :)

sminknél pedig szemceruza és szempilla spirál kis arcpirositoval és szájfénnyel ( ha a párodat nem zavarja )

2010. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

értékelem az első tanácsát is, csak tudod egy 8 hónapos kismama már nem hajolgat,csak az ágyon fekve,vagy térdelve oboázik...

2010. dec. 1. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!