Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Nagyon rossz érzés.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nem tudtam hova írni,ezért úgy döntöttem ide fogom. A lényeg az,hogy régebben 1-2 éve amikor még másik iskolába jártam eléggé szépnek tartott pár ember(és ezt most nem egóból írom),volt két levakarhatatlan hülye gyerek,de most még is hiányzik az hogy valakinek tetsszek és azt mondja hogy szép vagyok.

Lényegében azért ,mert amióta másik suliba jöttem folyton lerondáznak,tavaly eléggé durván aptis voltam,akkor azért is cikiztek .. idén pedig a bajuszom(nagyon kicsi volt) miatt,és spontán a kedvük szerint csúnyáznak le.. Én nagyon érzékeny vagyok és sokat sírtam e-miatt,meg gondolkoztam azon is ,hogy magányosan fogok meghalni... Ráadásul tudom,hogy itt mindenki egy csúnya lánynak tart,és senkinek sem tetszenek innen soha a büdös életben sem.


--------------------------------------------------------------------

Remélem nem untátok el nagyon magatokat az unalmas szövegemen :D A kérdésem az,hogy volt már veletek olyan,hogy valaki lecsúnyázott? Neked is rosszul esett? Mit tettél annak érdekében,hogy elfelejtsd amit mondott? Köszi :)


13/L


2011. máj. 5. 15:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*patis=pattanásos

*tetszenék

2011. máj. 5. 15:16
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év alatt biztosan nem csúnyultál meg :) szerintem nem a külsőddel van bajuk hanem veled...valamiért. Lehet hogy hagyod ezeket a dolgokat és az unatkozók ezzel szórakoznak. mert pl ha van egy lány aki nem szép de sokan bírják, valószínűnű hogy nem kötekednek vele.
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt...és még most is van mindenki leocsmányoz..leszol :S és ez nagyon szar:S edig azt hitem h "átlagos" vagyok de kezdem elhini h ugy nézek ki mint 1 torzszülött :'(
2011. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Eléggé visszahúzódó vagyok a suliban,nem tudom miért de meg se mukkanok,pedig szívesen beszélnek,de valahogy nem megy.. :/ Otthon meg baráti társaságban annyit tudok beszélni meg hülyéskedni :D Olyan a baráti társaságom nagy része,akiket sajna nem bírnak,sőt cikizik őket,főleg az egyik bnőmet folyton.. amikor velük vagyok akkor is beszólogatnak pl.: 1 hete egyik hülye,hogy rajtatok még a smink sem segít(fényképezés volt és rajtam csak szájfény+korrektor volt) és hát ezt is eléggé magamra vettem sírtam is(olyan hülye vagyok..). Meg volt olyan is ,hogy egyik bnőmmel mentünk és két fiú osztálytársunk beszélgetett és egyikük elkezdi,hogy mennyire hasonlítunk ugyanolyan fajta cipő,ugyanolyan rondák vagyunk,ez kb. 1 éve volt és még mindig sírok néha ,ha ezen gondolkodom.. :(
2011. máj. 5. 15:23
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Második velem is ez van szó szerint. Én is úgy gondolok magamra mint egy torzszülöttre,mindig azt hiszem,hogy az emberek a hátam mögött rólam beszélnek,hogy milyen ronda vagyok,ilyen ronda lányt még nem láttak. Sok ember közt nagyon kényelmetlenül érzem magam,és az osztályomnak is nagy a létszáma.. :/
2011. máj. 5. 15:24
 6/25 A kérdező kommentje:
És kedves első,igen mindent hagyok,eddig magamban már ezerszer eldöntöttem,hogy most visszaszólok nekik,de NEM megy. :( Attól is félek,hogy megütnek,vagy 5X-sen adják vissza a visszaszólásomat.
2011. máj. 5. 15:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak! Nálunk is van egy fiú, aki állandóan csúfolja a lányokat.(Ő se egy szépség:)) pl.: Jajj, milyen krumpliorrod van.:)) De én csak röhögök rajta. Ha te nem tartod magad csúnyának, az a lényeg!! Ne törődj ilyen barmokkal, akik téged csúfolnak.
2011. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Engem nem csak úgy simán krumpliorr meg ilyenekkel csúfolnak,hanem simán csúnya vagy.. meg ilyenek.. :/ Nagyon nehezen barátkozom,és visszahúzódó is vagyok,nem vagyok 5-ös tanuló sem szóval csődtömeg és torzszülött vagyok. :)

Amúgy én nagyon csúnyának tartom magam,legfőképpen a visszajelzések miatt,mert amúgy átlagosnak tartottam magam eddig... Családtagok és barátok mondták,hogy szép vagyok,de szerintem csak elfogultak,és úgy érzem mintha becsaptak volna.. jobban szeretem az igazságot,még ha fáj is.


egyébként NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM AZ ÉRTELMES ÉS NEM BÁNTÓ HOZZÁSZÓLÁSAITOKAT. :)

2011. máj. 5. 15:36
 9/25 Izééékeh11 ***** válasza:
100%

szijóó :D

velem is hasonló van,de amiket eddig irtál,tök szimpinek tünsz.privibe megadod az msn-ed és ott beszélhetnénk erről többet is :)

13L

2011. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy szimpinek találsz. :) Megadod te?,szokásom,hogy csak nagyon ritkán adom meg én.
2011. máj. 5. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!