Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen "szerkezetet" vegyek a...

Milyen "szerkezetet" vegyek a barátnőmnek, amivel gyorsan begöndöríthető a haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm haja tök jól néz ki mikor begöndöríti ám mindig azt mondja azért csinálja ritkán mert sok idő begöndöríteni meg szárítani meg minden, ezért akarok venni karácsonyra valami ilyesmit.

Létezik olyan cucc, amivel gyorsabb ez a folyamat? Láttam már olyasmit, hogy ilyen kis hajcsavarok aminek talán kerámia a belseje és fel van fűtve és van X darab belőle. Mit ajánlotok.

Előre is köszi :)


2010. dec. 9. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én nem értek hozzá, de "szerkezet" : ez annyira édes volt!!!!!!! :DDD

Amúgy én úgy tudom, h a hajvasalókkal is lehet göndöríteni ><

2010. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egy jó minőségű hajvasalót vagy hajsütőt vegyél.

Osztálytársam a minap 10 perc alatt göndörítette be egyik osztálytársunk haját.Hozzáteszem a lánynak, a háta közepénél is lejjebb és kicsivel a haja és viszonlag sok.

Remington hajvasalóval csinálta!:D


Én mindenképpen remington ajánlanék.Annyira nem olcsó, de akciósan 4-6000Ft-ért lehet venni hasvalaót, a hajsütő is hasonló árban lehet!

Nővérem az én mell alá érő hajamat 15 perc alatt göndörítette be remington hajvasalóval.Közben tincsenként fújt rá egy kis lakkot + a legvégén is.Szép, tartósabban göndör lett a hajam.

Remélem, tudtam segíteni!

15/L

2010. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hajsütővasat pl. mondjuk sztem azis sok idő. de ha olyat veszel aminek nem vékony a vasa, hanem vastagabb, akkor azzal nagyobb tincset tud befogni, és gyorsabban készen van.

ha hullámosítani szeretne, akkor meg marcel-vas, azzal gyorsan meglehet lenni, attól dús és hullámos lesz a haja, de az nem göndör, hanem hullámos.

2010. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajsütővas. :D Amúgy göndöríteni mindenképpen sok idő és macera, főleg, ha magadnak csinálod. Ja és kerámiásat vegyél. Hajvasaló meg nem arra van teljesen kitalálva, nem ugyanolyan tartós az eredmény.
2010. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. dec. 11. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!