Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinálják azt, a ma...

Hogy csinálják azt, a ma divatos dolgot, hogy szájuk majdnem olyan színű mint a bőrük?

Figyelt kérdés
Már próbáltam korrektorral meg szájfénnyel.. de egy idő után belül a számon összegyűlik és nem is egyenletes.:( hogy lehet megcsinálni?
2010. dec. 27. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig szerintem valami alapozóval kell, vagy esetleg valami nagyon fura színű rúzzsal, de nem tudom, van-e ilyen.

De ez miért jó?

2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon szép, ha valaki normálisan, arcbőrének megfelelő faktroszámú alapozót használ és nem virít a szája vörösen:)

legalábbis nekem nagyon tetszik. magamon is:)

2010. dec. 27. 22:33
 3/12 anonim ***** válasza:
rúzsal :)
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
rúzzsal * bocsi :D
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan szájfényem ami halványít és tényleg nagyon jól néz ki...ilyen fehéres szájfény és van hozzá még 1 halvány rózsaszín(csak ezt nem használom)

de már nem tudom h hol vettem ilyet :S

2010. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
alapozó meg mattító rúzs
2010. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem kenjed be először alapozóval, és utána ilyen barnásabb, vagy a bőrszínedhez hasonló árnyalatú szájfényt. egy próbát megér:)
2010. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi annóba' alapozóval és szájfénnyel csináltuk. átlátszó vagy ilyen fehéres szájfény. :)

nálunk már 3 éve menő volt XD

2010. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Uhh, hát amiket én láttam legtöbbször azért volt majdnem egyforma színű a szájuk meg a bőrük, mert vörösre szolizták magukat. Gondolom nem erre gondoltál, de nekem ez jutott eszembe.
2010. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom hogy van egy rúzs korrektorom,ezzel "kirúzsozom" a szám vékonyan!Utánna alapozó,szintén nagyon vékonyan.Most kenem fel az Avon rúzsomat(Never so nude árnyalat).Erre Essence XXL Nudes szájfényt rakok,ez is bőrszínű.És készen is van.

Az a lényeg hogy előtte pillingezd le a szád fogkefével,és ajakradírral/fogkrémmel.Ha ezután bekened ajakápolóval jó bőségesen,és megvárod míg beszárad nagyon puha lesz a szád.Ez azért kell mert különben a cserepes a szád,vagy nedves vagy valami,akkor nagyon csúnya lesz rajta az alapozó és a korrektror.+ nem is lesz annyira tartós az eredmény.

Sok sikert,és jó próbálgatást!

2010. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!