Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok teszveszről vagy...

Szoktatok teszveszről vagy vateráról sminkes cuccokat rendelni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már MAC pigmentet, és nekem bevált. Sokan azt mondják hogy a Vaterás MAC sminktermékek nagyrészt hamisak, de szóljon mellettük, hogy én pl nem tudom eldönteni sem csomagolás sem minőség alapján, hogy hamis-e, mert annyira hajaz az eredetire - bár annak is árulták. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Szerintem arra figyelj, hogy érdemesebb annál vásárolni, aki eredetinek írja a terméket és pozitívak a vásárlói értékelései.

2011. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is hasonlitanak az eredetire a termékek, akkor biztos irják az értékelésekbe. Én most akarok majd parfümöket venni :D
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát kiscicáim nagyon el foglak szomorítani Titeket.


Rohadtul de nem eredetiek azok a cuccok, és nem is vennék mert ki tudja mi van bennük.


És hogy honnan tudom, hogy nem eredetiek?

Ismerem a beszerzési helyüket, ennyi.


Jah és mivel az átlagmagyar örül mint majom a farkának hogy húúúdemárkás dolgot vett potom pénzért nem tom miért de talán megrészegülve az örömtől adja a pozitív értékeléseket.

Aki kicsit is ért a luxustermékekhez az tudja hogy mennyire nulla köze van a vaterás LV, Gucci, Mac, D&G, Chanel cuccoknak az eredetihez.

SEMMI


A parfümök is csak másolatok főként...

Apámék szoktak vásárolni nekem... és pl a Nina Ricci nagyon kicsit másabb illatú volt, másoknak nem tűnt fel mondjuk... a csomagolásnál is nem fémfúvott volt az alma...

És az illat is hamarabb elillant és megsavanyodott.


A kamu LV órát megint nem említeném, a varrás közel sem tökéletes, akkoriban az LV még nem is gyártott órát, 6 perc heti késés.

1 hónap után megadta magát...


Jah, csak apumék is dinkák és shoppingolnak minden féle tré cuccot, abból az LV árából már vehetettek volna egy eredeti Paris Hiltont...


Ui.: már sikerült őket leállítanom :D:D

2011. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)hát igen nekem is már ott gyanús hogy MAC alapozót 2000ft-ért add ami eredetileg 10000 ft lenne

nem rendeltem még mert túl gagyi akkor inkább gyűjtök még és igazit veszek

2011. jan. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!