Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválást szerenék de tanácsr...

Tetoválást szerenék de tanácsra, tippre lenne szükségem! Szerinted? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy tetoválást szeretnék magamra, valahová ahol nem veri ki minden ember szemét, de látszódik. Ez csak nekem jelentene valamit, amit életem végéig viselni szeretnék magamon. Egy hazafi, nemzeti jelképet szeretnék magamra. Valami kisebb méretűt. Pl. egy nagymagyarországot benne egy turullal, vagy honfoglaló harcost, és rovásírás mindenképpen lenne rajta.


Erre van valami tippetek hogy milyet kellene, mert én nem vagyok kreatív sajnos ebben a témában. Pl ez nagyon tetszik:

[link]

Csak a rovásírás más lenne egy mondatot szeretnék fentre "A haza minden előtt" vagy "A hazáért mindent"


A másik probléma hogy a bal vállamra gondoltam. az akkor látszik amikor én akarom, és a csak azoknak akiknek én akarom. De nem tudom hogy a fenti tetoválás a vállon nem lenne zsúfolt vagy túl kicsi?


Ti a vállra ilyen esetben mit tennétek?


KÖSZI :D

21F


2011. jan. 30. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

szia.

én lány vagyok, nekem vagy egy magyar liliom

[link]

lesz a hátamon(kb 5cm átmérőben, úgy h a póló pont takarja,a nyakam alatt a gerincemen)

vagy egy kettős kereszt

[link]

alatta az "Egy az Isten, Egy a Nemzet" szöveggel.


először én is ilyesmit akartam, mint Te, de aztán úgy gondoltam, akinek ilyen típusú tetoválása van, azoknak mind NagyMagyarország-Címer-Turul-Kard kombináció, én pedig egyedibbet szerettem volna


szerintem nézegess régi magyar motívumokat, hátha valamelyik vagy kinézetre, de inkább jelentésre megtetszik.

mindjárt linkelek Neked párat

Szebb Jövőt!


20Ł

2011. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Végtelen fonat-nekem ilyen motívumos lesz a jegygyűrűm


[link]

ilyesmi is jól mutatna lapockán, persze kisebben


[link]

itt a 9. egy Turul, ez is mutatna a lapockádon


[link]

ez nekem ugyan annyira nem tetszik, de Neked hátha:)


amúgy ha ezen az oldalon megnézegeted a medálokat, tuti találsz olyat, ami mind kinézetre, mind jelentésre tetszik:)--> [link]


és írj majd, hogy mi lett a végső döntés:)


Első válaszoló voltam

2011. jan. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amit 3.nak linkeltem, görgesd lejjebb, van még 1 ami jó lehet
2011. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a linkeket, én is ismerem ezeket a mintákat és oldalakat. Jó ötlet amit mondtál. Fontolóra fogom venni, ha pedig megszületett akkor írok, hogy mi lett a végkifejlett :D


Köszi szépen!

2011. jan. 30. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:

hm...a kedves "linkelőnél" jobban magam se válaszolhatnék, gratulálok és csöndben maradok:-)

Kiváncsi volnék, hogy hová valósiak vagytok? úgy értem, hogy jelenlegi magyarországiak, vagy "elszakítottak"?

Ez a téma engem is nagyon érdekel, már csak ezért is kiváncsivá tettetek:)

üdv. Erdélyből

2011. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy érdekel a téma. :)

Hogy az első kedves válaszoló hova valósi magam sem tudom, de én csonkahoni vagyok, MO-n élek.

2011. febr. 3. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is MO-on, nagyapám jött még 4 évesen Gyergyószárhegyről. amúgy most pécs mellett élek
2011. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az itt van a szomszédban, én Gyergyócsomafalvi vagyok:D
2011. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!