Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok és Fiúk! Szerintetek...

Lányok és Fiúk! Szerintetek ez a smink milyen és sok? (fontos, légyszi minnél többen írjatok)

Figyelt kérdés

Színezett hidratálókrém/könnyebb alapozó,púder,fekete szempillaspirál,bőrszínű(nude)rúzs,barackos vagy rózsaszínes púder.Ez a smink milyen hatást kelt számodra?

Szerintetek melyik színű pirosító ad üdébb,frisebb és nőiesebb hatást,a barackos vagy rózsaszínes?

Mi a különbség a színezett hidratáló és az önbarnító között?

Légyszi kort is írjatok.

majdnem 16/L


2011. jan. 30. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez természetes és szép smink, bár én a nude rúzst lecserélném valamilyen világos rózsaszínes szájfényre. de ez csak az én véleményem, szerintem furán néz ki, mikor egy lánynak 'eltűnik' a szája.

a barackos és a rózsaszínes pirosító mindkettő üde hatású, szerintem próbáld ki, melyik illik a bőröd meg a hajad színéhez jobban, de mindkettő szép lehet.

a színezett hidratáló krém és az önbarnító között pedig mint már előttem is mondták az a különbség, hogy az önbarnító 'befesti' a bőröd, a hidratáló krém pedig csak kiegyenlíti, és ha lemosod, eltűnik.

19l

2011. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
jól csinálod, sminkelés előtt KELL HIDRATÁLNI IS. De aztán várd meg amíg beszívja a bőröd. ez teljesen natír sminknek tűnik. Nem fogja tönkrevágni a bőröd, ha jó minőségű az alapozó és nem vakolatot szinálsz belőle.
2011. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!