Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Il Makiage sminktanácsadás...

Il Makiage sminktanácsadás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma voltam, és kíváncsi vagyok mások véleményére. Neked hogy tetszett? Milyenek voltak? Milyen sminket kaptál? Én is fogok írni élményt.
2011. jan. 31. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

En az Andrassy uton voltam! Maga a helyszin elbuvolo volt, de a termekek (amit agyon fenyeznek) nekem egyaltalan nem tetszett! Ezen felul tok eroszakosak voltak, hogy vegezzem el a tanfolyamot.

A sminkem egy egyszeru kek szemhelypuderes, smink volt, pici fekete ceruzaval. ) barmikor megcsinalom magamnak). Szoval mindent osszevetve nagyobb volt a fustje mint a langja! Neked?

2011. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
hát mi nővéremmel voltunk. hát amikor bementünk én is csak tátottam a szám: az az Andrássy úton lévő hely nem semmi. viszont egy órát vártunk, és a recepciós csaj undokmód letorkollta nővéremet, hogy ez nem ingyenes sminkelés, hanem sminktanácsadás. ehhez képest nem sok tanácsot kaptunk.. hálistennek ránk nem akarták ránkerőltetni a sminktanfolyást. én egy zöld-arany, nővérem egy kék sminket kapott. de valóban semmi extra, én is simán kifestem így magam, a kozmetikus tanuló barátnőmről nem is beszélve, aki milliárdszor szebbet csinál. szóval összességében csalódás. ráadásul horribilis összegűek a termékek, annak ellenére, hogy tényleg nem annyival jobbak, mint ahogy ők mondják...
2011. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kb ugyanez...a tanfolyam mondjuk nagyon kedvező, mert máshol milliós árak vannak, de pl erősen hiányoltam, az ecsetek fertőtlenítését...csak futószalagszerűen ültek be az emberek, se rendrakás(halomban álltak a pirosítók, paletták, ecsetek, egyszóval, kupi volt), se ecsettisztítás, vagy ecsetváltás...(reggelre herpeszem lett, bár nem tudom, h ettől-e de biztos közrejátszik) a sminkelés után pedig mindenáron rám akarták tukmálni a használt termékeket, holott nem is akartam vásárolni, és nem is volt nálam annyi pénz, h bármit is megvegyek.

maga a smink nem volt nagy szám, de adott egy jó ötletet, amit itthon meg is fogok csinálni.

meg maga a sminktaácsadás, amire eredetileg hívtak, kimardt...leszámítva, h a sminkes csaj mondta, h a szürkés árnyalatú rózsaszín jól áll nekem...

2011. febr. 1. 14:14
 4/28 A kérdező kommentje:
De a legjobb az volt, h ha nedvesen használod, akkor víz- és dörzsölésálló lesz a smink...
2011. febr. 1. 14:17
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok!

Jol van csajok, akkor mindenkinek hasonlo tapasztalata volt! Oda sem megyunk tobbet! :)

2011. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Engem hívtak, de még nem voltam 21, szóval szülővel kellett volna menni. Egyébként mennyibe kerülnek a termékeik?
2011. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Drágábbak, mint a MAC. ha megvettem volna azokat, amikkel engem festettek, akkor majdnem 30E lett volna, pedig csak egy minimális alapozó, pirosító, barna szhpúder, meg rúzs volt rajtam.
2011. febr. 3. 11:59
 8/28 anonim ***** válasza:
hát pl csak az alapozó 7700 alapáron. én mondjuk alapból úgy mentem oda, hogy tuti nem fogok vásárolni, mert számítottam a horribilis összegre...
2011. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem 11250 Ft van a papíron, amire leírták, h mit használtak rajtam...
2011. febr. 3. 14:47
 10/28 anonim ***** válasza:
11250? :O nekem 7700at mondtak meg írtak, de számítottam rá előre, hogy nem az én pénztárcámhoz szabták..
2011. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!