Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tág pórusú a bőröm. Milyen...

Tág pórusú a bőröm. Milyen alapozót ajánlanátok, hogy jól fedje az arcomat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

mac :) szerintem fedésileg meg mindenben az a legjobb.

max factor és loreal alapozók is nagyon jók, nekem azok is beváltak.

meg előtte primert tegyél az arcodra, ezután az alapozó és esetleg púder, ha szereted.

2011. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még járatlan vagyok: mi az a primer?

2011. febr. 10. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Puder az alapozóra mindenképpen kell, mert az 'tartósítja' az alapozót, fedi, és nem fénylik tőle.
2011. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*púder
2011. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

primer, az egy színtelen alapozó lényegében, ami előkészíti a bőrt az alapozásra, Elvileg kiegyenlíti a bőrt és jobban megmarad rajta az alapozó.

púder az igen fixálja, de nekem sokszor olyan száraz a bőröm hogy nem tudok rátenni, mert jobban szárítja a bőröm. ilyenkor csak avonos ragyogást kölcsönző golyókat használom.

2011. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:

Semmit. Pár évig ilyen, aztán normalizálódik.


Vajjon miért szárítjátok ki a bőrötöket 16 évesen, hogy aztán 36 évesen vadul hidratáljátok??????????


Egyszer kérdezték, mit szólok valami csajhoz, de mondtam, nem tudom milyen, mert őt magát nem láttam, csak azt, amit rákentek...

2011. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, én most töltöttem be a harmincat... Sajnos ennyi idő alatt sem találtam olyan alapozót, ami tényleg jól fed, pedig már kozmetikusok is ajánlottak. Ez van.
2011. márc. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!