Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy elkezditek tágítani a fületeket? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
Én ettől parázok a legjobban.
2011. febr. 13. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2011. febr. 13. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesóm 20éves, de nem mondta el anyuméknak, bár azért észrevették és nem örültek neki, nem is értem miért mikor anyumnak az egyik fülében két lyuk is van.

Mondd azt nekik, hogy ők is voltak fiatalok és ők is kipróbáltak ezt azt, és 5mm-ig visszaforr a luk, (tesómnak 2nap alatt szinte teljesen beforrt)

2011. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem mi köze van a fültágítónak ahhoz, hogy 2 lyuk van a fülében. szvsz teljesen más. de hát, igen, kb úgy lehet elmondani hogy visszaforr, és ők is kipróbáltak sok mindent.
2011. febr. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak azt látták, hogy a tükör előtt piszkálom a fülemet és köröttem mindenfelé olló, meg betadine. Aztán kérdezték, mit csinálok. Mondtam, hogy tágítom a fülem. Anyu azt mondta, hogy hülye vagyok, apám meg röhögött egyet. Ennyi...téged is max lehülyéznek szerintem, a füleddel azt csinálsz, amit akarsz...

21/L

2011. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyen fület akarsz?

[link]

2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el. 15 voltam én is. :D Egyszer csak észrevették... nem tetszett nekik, de hát mint minden eddigi "legyélszépkislány" próbálkozásukat, ezt is lesz*rtam. :D Mint mindig.

18L

2011. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:
10%

Létezik egy pont olyan erősségű pofon, melytől épp kirepül a füléből az az izé. Vagy fordítva, az izé marad ott a helyén, és a fej repül odébb.


Amíg csecsszopók vagytok, nincsenek jogaitok elcseszni a jövőtöket vagy a jövőbeni külsőtöket, utána is el lehet eléggé, nézzetek csak körül.


Majd ha legályáztál 10-15 évet és felfogod, mi az az egészség, család, fel fogod fogni.

2011. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!