Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok jó lenne ez a...

Mit gondoltok jó lenne ez a smink estére, vagy már túlzás?

Figyelt kérdés

Bulizni megyek este, igazából koncert lesz. Ilyen sminkre gondoltam:


Korrektorral elfedném az apróbb bőrhibákat (hál'istennek nincs sok, úgyhogy alapozót nem kell használnom, max. egy kis púder a végén, hogy fixáljam a sminket, de azt is ritkán használok). Fekete szemceruzával kihúznám a szemhéjam tövét vékonyan, majd fültisztító pálcikával megigazgatnám, hogy egyenletes legyen. Egy kis világos barnás, barackos szemhéjpúder, ez inkább egészséges halvány színt ad. Végül szempillaspirál. A számra csak ajakápoló.


A hajam közepes barna, válig érő, a szemem sötét barna.

Mit gondoltok túlzás lenne?

15/L


2011. febr. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
miért lenne túlzás? ez egy alap, nem feltűnő sminknek tűnik. szerintem jó lesz.
2011. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, csak a szemceruzával óvatosan kell bánni, könnyen átmegy közönségesbe ha túl sokat használsz :P én ezért csak barnát szoktam :)
2011. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Csak apukámmal beszéltem, és azt mondta, hogy mielőtt nagyon elkezdek öltözködni és szexis ruhát vennék fel, meg agyon sminkelném magam gondoljam végig, hogy így sokan befognak találni, meg ilyenek..

Ami végülis lehet, hogy így is lenne.


Bár nem vagyok híve a k*rvás megjelenésnek és egy ilyen jellegű koncertre nem is való. Vagy fekete szűkebb szűrú vagy sima, kék egyenes szárú farmerba és fekete sportcipőbe megyek. Talán a felső egy kicsit csinosabb lesz, de felsőket sem hordok túl kivágottakat!:)

2011. febr. 19. 17:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!

Délután próbáltam sötét zöldet, barnát, feketét és ezüstös szürkét is. Legjobban a fekete tetszett, bár az szürkés sem rossz. Lehet, hogy a szemzugban megpróbálom a szürkét, legfejjebb leszedem, ha nem jó!:)

2011. febr. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!