Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen sminkről? 15-16 éveseknek sok ez a smink?

Figyelt kérdés

Vettem ma szemhéjtust, ki is próbáltam, nagyon tetszik. Könnyen tudok vele szép, vékony vonalat húzni a szempilláim tövébe.

Alkalmanként, amikor eljárok szórakozni (havonta 3-4 alkalom), akkor ilyen sminkre gondoltam:

Korrektorral eltüntetném az apróbb bőrhibákat, majd a szempillám tövében vékonyan fekete tussal kihúznám, alul pedig fekete szemceruzával. Végül egy kis szempillaspirál és labello.

Szerintetek ez sok egy 15-16 éves lánynak buliba?


2011. márc. 11. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, szerintem jó
2011. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tökéletes
2011. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztosan jól áll, a kérdés, hogy hány évesnek és mennyire könnyűvérűnek akarsz tűnni. Remélem, 15-16-nak, és nem könnyűvérűnek. :) Ez egy elég diszkrét smink, de véleményem szerint ennél többet ne tegyél fel! Hadd lássák az arcodat is, ne csak a cicomát. A másik, a ruházatod is legyen hasonlóan diszkrét, korodhoz illő. A harmadik, hogy a havi3-4 buli = minden hétvége. hát, én nem tudom, elég soknak hangzik. Persze a te szüleidé a felelősség, én csak egy anonim válaszoló vagyok!

Nem akartalak leszólni egyáltalán, de kétes érzéseim vannak ilyenkor.

21/l

2011. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem egyáltalán nem sok, és alap hogy hétvégénként szórakozol kicsit:D nemtudom ez miért lenne baj
2011. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyáltalán nem vagyok könnyűvérő, sőt, ezért nem is akarok így kinézni. A ruháimat is mindig úgy válogatom össze, hogy kiegészítőktől függően suliba is, szórakozásra is jó legyen. Nem azt mondom, hogy nincs 1-2 dekoltáltabb felsőt, mert van, de ha ilyet veszek, akkor a nadrág (ritkán szoknya) visszaafogottabb és egy dekoltáltabb felsőhöz szolid kiegészítőt választok (fülbevaló, nyaklánc).

Se könnyűvérűnek, se 18 éven felülinek nem akarok kinézni.


Végülis mondható, hogy szinte minden hétvégén kimegyek bulizni, bár van amikor a kimegyek bulizni annyit jelent, hogy elmegyünk a barátaimmal ha nincs olyan hideg sétálgatunk, vagy beülünk egy klubba beszélgetni és már fél 10-kor itthon vagyok, bár kétség kívül ez is szórakozás:)

2011. márc. 12. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük, hogy a legtobb lány 15-16 évesen : vastag make-up réteg, plusz púder, valami erős szemhéjfesték, vastag tusréteg, szempillaspirál:) és ez még csak a smink.

Szerintem ez nagyonis megfelel, ez még közelebb áll a természetességhez:)

Ha belegondolok hogy az unokatestvérem ebben a korban mennyi vakolatot tett magára, és az öltözködésről nem is beszélek..nemmondom, csinos lány az biztos.

De szerintem a te sminked tökéletes:)

2011. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
osztálytársamnak 16 évesen sminktetoválása van.. szerintem te sehol se vagy hozzá képest;)
2011. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyit szoktam! :)

14/L

2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos ez nem kortól függ, de ha jól áll, akkor tökéletes.
2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!