Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az imént mondta a TV-ben egy...

Az imént mondta a TV-ben egy Epres Panni nevű "celeb", hogy alap egy igényes nőnél hogy smink, korrekció nélkül nem megy ki az utcára. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

szerintem nem merte magát megmutatni smink nélkül :D

és igényes lehet egy nő smink nélkül is, nem?


2009. júl. 3. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
21 éves vagyok és életemben nem festettem magam. Szerencsés vagyok, mert sima a bőröm és nem kell elfednem a hibákat mindenféle kencével. Szerintem az festi magát állandóan, aki nincs megelégedve magával. Nem azokat akarom bántani, akik valamit ki akarnak emelni az arcukon, hanem azokról beszélek, akik túl sok sminket tesznek fel ég akkor is, amikor a közeli boltba mennek.
2009. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

szempillaspirál nálam alap

sajnos akkora táskáim vannak sokszor hogy a korrektor is felkerül

de mondjuk nálam ez kedv kérdése mert ha éppen mindent és mindenkit lesz...k napom van akkor aztán nem érdekel hogyan nézek ki :)))) (lehet ez hiba...de nem érdekel :))

2009. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
22 éves vagyok, soha nem sminkeltem még ki magam. Barátnőim furcsának tartanak ez miatt, de engem geyáltalán nem zavar. Barátom meg örül neki, hogy nincs rajtam több centi festék. :)
2009. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :-)

én sem szoktam festeni magamat.. kivételes alkalmakkor max.

ennek a csajnak a tv-ben meg úgy kellett volna fogalmaznia, hogy annak akinek szükséges sminkelni, annak alap, hogy úgy megy pl. dolgozni.. nem annak aki igényes, mert így arra utalt, hogy az nem igényes aki nem sminkel

2009. júl. 3. 20:29
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyot nő az önbizalmam ha kivagyok sminkelve.Sőt imádom is csinálni:D Nekem már szinte mániámmá vált.És lehet lepontozni ,de tuti énsem lépnék ki az utcára legalább egy szempillaspirál nélkül.
2009. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Szempillaspirál a mindennapokban, és ha szükséges korrektor. Ha alkalom van, természetesen sminkelek, de szolidan. Nem érzem jól magam a "vakolat" alatt.

Sok kolléganőm tonnányi festéket magukra kennek, és borzalmasan néznek ki, mert meleg van és izzadnak, és szétfolyik az egész mázolmány. :P

Egyébként is, az a jó smink, ami nem látszik. Azért van, hogy kiemeljük azt, ami szép, és eltakarjuk, ami kevésbé. Na, de hogy minden reggel egy álarcot fessek magamnak?! Ehh...

2009. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

dehogy pontozlak le , nem szokásom :)

nekem semmi bajom nincs azokkal, akik sminkelik magukat. aki szereti, vagy szükséges neki tegye mindenképp.

csak azzal a kijelentéssel nem értek egyet, hogy az nem igényes aki nem sminkel.

2009. júl. 3. 20:42
 8/21 A kérdező kommentje:
igen az tényleg durva amikor valakin már egy kiló vakolat van :D
2009. júl. 3. 20:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

jólvan, fogalmam sincs ki ez az epres panni celeb, szóval erre nem reagálok. manapság minden jöttment 'celeb" lesz és elhatározza hogy ő majd megmondja a tutit mintha valakit is érdekelne a mondandója. vicc.

egyébként, én van amikor egész erősen sminkelem magam, van amikor éppen csak alig. mikor milyen a kedvem, vagy hova megyek attól függ. nem akarok semmit "eltakarni" az arcomon és a sminkkel "palástolni", csak szeretem a változatosságot, a különböző stílusú sminkeket próbálgatni, sminkelni szeretek egyszerűen. van amikor feltűnően sminkelem a szemem, vagy épp egy erősebb színű rúzst viselek, korrektort meg ilyeneket én nem szoktam használni mert elég szép a bőröm, minek tömítsem el a pórusaimat alapozókkal. csak az orromra szoktam néha egy kevés púdert használni hogy ne csillogjon. de néha csak egy kevés szempillafestéket viselek, mást nem. és azt hiszem igényes vagyok. vagyis hát mindig tiszta vagyok és jó illatú stb. én azt hiszem ez jobban hozzá tartozik az igényességhez mint az hogy mindig legyen az arcomon vastag máz ami néha csak arra volna jó hogy mondjuk leizzadjam róla.

2009. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én a kistáskámba mindig viszek magammal bárhová megyek,egy szempillaspirált,korrektort,alapozót,szájfényt.Na meg tükröt :D de csak akkor használlom,ha szükség van rá,ha úgyérzem ^^
2009. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!