Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi motivál sok lányt, főleg...

Mi motivál sok lányt, főleg 18 alattiakat arra, hogy mindenféle, szerintem bizarr és ronda színre fessék a körmeiket?

Figyelt kérdés
Egy fekete az még elmegy, ha olyan a lány stílusa, de vörös, sárgászöld, rózsaszín, fülzsírsárga?!?!? Általában még a ruhájukhoz, sminkjükhöz sem passzol a szín. Mi motiválja őket? Csak a saját szórakoztatásukra csinálják, vagy netán még tetszeni is akarnak vele a fiúknak?
2011. febr. 22. 18:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18:42: osztom
2011. febr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor 12-13éveswen kezdtem, fekete, lila, stb, anyám azóta se barátkozott meg a dologgal, mindig "megdícséri" az alkotásaimat és szerzeményeimet, pedig lassan 10éve volt hozzászokni. Nekem tetszett, jól elszórakoztam vele. És most komolyan, 3-4napig öltözzek ugyanolyan színbe, vagy minden nap lakkozzam ki a körmömet a te ideális világodban?! XD Sőt, én megoldottam volna a problémád, volt, hogy 10 különféle színre volt pingálva, tuti ment valamelyik épp a ruhámhoz. xD Volt akinek tetszett, volt akinek nem, őszintén szólva sose érdekelt mások véleménye, most se, bár már kicsit szolidabb vagyok a korral, tény. :D Lakótársam pont azt mondta, hogy neki ugyan tetszenek az ilyenek, de nem tudná hordani... szóval kinek hogy. De irigylem, hogy ilyeneken ráérsz problémázni. :D
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Van köztük sok hasznos és érett [Pl: 18:42 és a hozzá hasonló válaszok] amikből választ kaptam a kérdésemre. (Pár haszontalan, nem éppen érett válasz is megjelent persze, de hát az offolás nagy úr..)

A normális választ adóknak köszönöm!

2011. febr. 26. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!