Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi motivál sok lányt, főleg...

Mi motivál sok lányt, főleg 18 alattiakat arra, hogy mindenféle, szerintem bizarr és ronda színre fessék a körmeiket?

Figyelt kérdés
Egy fekete az még elmegy, ha olyan a lány stílusa, de vörös, sárgászöld, rózsaszín, fülzsírsárga?!?!? Általában még a ruhájukhoz, sminkjükhöz sem passzol a szín. Mi motiválja őket? Csak a saját szórakoztatásukra csinálják, vagy netán még tetszeni is akarnak vele a fiúknak?
2011. febr. 22. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem nagyon értelek: a fekete normális de a vörös nem? Hát honnan jöttél te?O.o"


Lol, pont ezt mondtam én is:D <3

2011. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy fekete vagy piros a körmöm, ritkán kék. De nem riadnék vissza a pinktől sem, a zöldtől sem. Hogy miért? Mert ilyen a stílusom! Nincs motiváció, ez vagyok Én, ba×ki! :-D
2011. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy "Egy fekete az még elmegy, ha olyan a lány stílusa" mert mondjuk, ha egy lány inkább rocker vagy goth stílusban öltözködik, akkor ahhoz a fekete köröm illik. Viszont a vöröses körömfestést inkább azért valamivel idősebb, úgy 30-as éveiben járó nőkön szoktam látni, szerintem jobban is illik hozzájuk. De egy fiatal lányon annyira nem mutat jól. Az élénk színek viszont, ha mondjuk komplementerszínekként vannak valamelyik fő ruhadarabbal, akkor azok is jól nézhetnek ki. Csak akkor nem értem, hogy miért használják ezeket, ha a ruhához egyáltalán nem illik szinte semmilyen tekintetben.


Köszönöm a sok választ, az őszinteséget :)

2011. febr. 22. 19:44
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mintha be lennél savanyodva..:D nem vagyok tini és mégis kiszoktam lakkozni a körmöm pinkre, citromra...neonzöldre..:D nekem tetszik! A pasik le vannak tojva:D úgyh píszendláw...
2011. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
85%

mért, szted van ideje a lányoknak minden nap olyan színűre festeni a körmüket ami illik az aznapi ruhájukhoz?


amúgymeg nemtetszik a rózsaszín, meg vörös meg ilyenek de a fekete igen?


tejóóéég!

2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
azért mert szimplán tetszik. inkább nyáron használok neonszíneket, de szokott lenni szürke, szederlészínű is. most éppen vörös, de nem mindig öltözöm hozzá, na bumm. nincs időm minden nap másra festeni a körmömet.
2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem tetszenek a vadabb színek, fel tudják dobni az embert. A ruháim amúgy is elég visszafogott színűek, így legalább valami megbolondítja az egész szettet.

Nem akarok ezzel tetszeni a pasiknak. A pasik jelenleg nagy ívben le vannak tojva.

2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 •ß• ***** válasza:
59%
Fülzsírsárga :D:D:D:D
2011. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:55


Azt mondod tanuljak meg írni,de szerintem még mindig jobb az én helyesírásom, mint a te trágár szavaid. :) Btw anonimként akkora szád van, ezt imádom annyira. <3

2011. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
én is kérdezhetném hogy te miért nézel ki úgy ahogy, vagy miért csinálsz dolgokat úgy ahogy. MIndenki más, mindenkinek más tetszik FOGADD MÁR EL
2011. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!