Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha otthon szúrok fülbevalót...

Ha otthon szúrok fülbevalót fent állhat a veszélye h eltalálok egy akupunktúrás pontot vagy mást?

Figyelt kérdés
természetesen steril, lyukas közepű tűt használok és mindent fertőtlenítek.
2011. febr. 26. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora esélye van, mintha egy bizsuboltban lőnék.
2011. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne otthon ezzel próbálkozni.

Megéri megkockáztatni azt, hogy esetleg ilyennel végződjön? [link]

2011. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a meglévő 6-ból 4 lyukat szúrtam otthon magamnak, ráadásul az egyiket porcba. Egyik sem fertőződött el. A lényeg, hogy minden steril legyen körülötted.

Egyébként a képet, amit a második hozzászóló belinkelt, már láttam egy oldalon, ahol elrontott piercingek vannak fönt. Nem otthoni kontárkodás által.

2011. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy baj nem lehet, ahogy előttem is írták ugyanakkora esélye van mintha bárhol máshol lőnék. A lényeg hogy legyen fertőtlenítőd, a tű és a fülbevaló legyen steril, és fertőtlenítsd még naponta egyszer kétszer miután átszúrtad.

Nekem sajna van olyan ismerősöm aki kórházban kötött ki egy otthon szúrt lyukkal, annyira elfertőződött begyulladt a füle, hogy hiába vette ki a fülbevalót, nem bírt meg lenni a fájdalomtól. Kórházban kitakarították, fertőtlenítették, és a lelkére kötötték hogy ilyet többet ne :) Nála alkohol volt a fertőtlenítő, ebben fertőtlenítette a tűt is, ami amúgy egy sima varrótű volt :) Én mondjuk képtelen lennék kiszúrni magamnak, nekem sokkal humánusabbnak tűnt a lövés, ezért a fülemen az összes lyuk 400 forintomba került :)

2011. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, ugyanannyi az esélye

eddig nekem csak az gyulladt be, amit lövettem, amit meg itthon szúrtunk, semmi baja, pedig érzékeny a fülem

2011. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!