Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kiegészítőket szoktatok...

Milyen kiegészítőket szoktatok venni ha van egy kis fölösleges pénzetek?

Figyelt kérdés

Vagy mire szoktátok elkölteni? körömlakk..stb? vagy mit szoktatok vele csinálni elrakjátok hogy ha kell elköltitek?

Szoktatok saját magatok csinálni kiegészítőket ha igen hogyan miből ? Ha van sima ruhátok ami már nem teccik azt hogyan dobkátok fel?


2011. márc. 8. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyűjteni nem igazán szoktam dolgokra, ami kell, azt általában megkapom (ha tényleg kell-ez most nem olyan elkényeztetett dolog:D)


Éppen pénteken költöttem egy keveset; vettem egy körömlakkot, szemhéjtust (még soha nem volt:DD), meg egy fülbevalót. Ezekre 720ft-ot költöttem, soha nem drága cuccokat veszek. Amúgy még néha veszek valami sminkcuccot, ha éppen kell, vagy kiegészítőt (ruhák nem az én pénzemből mennek általában, esetleg ha kapok szülinapomra pénzt, abból)


Kiegészítőket meg imádok csinálni :) Szoktam karkötőket legtöbbet, gyöngyből, vagy fonalból.

A ruháimat meg úgy dobom fel, hogy mondjuk van egy régebbi, amit már kinőttem, abból szedem az anyagot, és azzal valahogy. Fölsőkre szoktam övet tenni, vagy ilyen kis virágot csinálok, vagy valami

:DD


15/L

2011. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) felpontoztalak ;D
2011. márc. 8. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)) Egyébként ha szereted(/néd) a ruháidat feldobni, keresgélj a google-ba DIY szóval (do it yourself)


Vannak kissé elvontak ugyan, de naggyon jók is;DD Pl nyáron olyat találtam, hogy a megunt pólóidból, hogy csinálhatsz táskát. Meg hasonlók. Keresgélj ;)

2011. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy köszönöm :)
2011. márc. 8. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Okosban csinálok mindent, így olcsóbb és néha túl sok is halmozódik fel mindenből... Az a típus vagyok, aki ha van egy kis pénze, el is költi, főleg magára, mégis meg is csinálok mindent magamnak, ha nincs. Sminket mostanság aukciós oldalról rendelek, ott van egy-két avon tanácsadó, aki le akar számolni stb. és rengeteg csomagot árusít ki potom áron. Pl. most vettem egy gigantikus csomagot mindenfajta krémmel, lemosóval 3ezer FT-ért + egy ezresért rengeteg illat és rúzsmintát tartóval együtt. Ékszereket legutóbb úgy oldottan meg, hogy rendeltem egy rakás olcsó organza nyakláncalapot ás szín szerint rájuk raktam a turiból, vagy innen-onnan összegyűjtött medálokat. Amúgy fülbevalót és nyakláncot amúgy is gyakran fűzök/csinálok, mert szinte mindent fel lehet használni a bizsukhoz, csak fantázia kell hozzá.

Ruhát szintén aukciós oldalakról vagy turiból, olykor pedig külföldről rendelek (főleg koktélruhát szoktam onnan), ha pedig nem jó a méret, vagy megunom őket eladom szintén ezeken a helyeken. Ha nincs pénzem de elegem van a ruháimból a ruháimat, varrok rájuk gyöngyöt, csipkét stb. és máris másabbak. Vagy ide jó megoldás még, ha beszerzel pár, különböző színű kis bolerót és gumis övet, mert ezekkel is nagyon sokat variálhatsz!


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem kicsit. :)

2011. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja még valami (előző vagyok): van itthon mindig fekete körömlakkom, mert nagyon sok mindent be lehet vele festeni vagy helyrehozni. Mondjuk sok olyan övem van, amin pl. idegesít az arany szín, így átfestem feketére a csatokat, stb..
2011. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. márc. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!