Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ázsia centerben milyen áron...

Ázsia centerben milyen áron vannak Yves Saint Laurent sminkcuccok? És eredetiek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
de ha lopott és eredeti nemm fogja 3ezerért eladni, meg amugyis honnan tudnák h ő lopta?
2011. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
én vettem egyszer parfümöt az ázsia centerben és semmi baj nincs vele, kb féláron kaptam meg, olyan mint az eredeti, nincs felvizezve semmi (tommy hilfiger tommy girl)! Meg egy bourjois szájfényem is van az ázsiából, 500 ft-ért fogtam ki, a douglasben 3500 és pont ugyan olyan. vagy nagyon jól leutánozták de én majdnem biztos vagyok benne hogy eredeti. A szájfénynek illata állaga csomagolása minden olyan mint a douglasban kaphatónak. De ha ilyen jó hamisítvány akkor végülis nem is érdekel hogy az :D
2011. júl. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
köszönöm a 0% ban hasznos értékelést : ]
2011. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tavaly az YSL Touche Éclat 3.500 Ft volt az Ázsia Centerben, de nagyon csodálkoznék, ha ennyiért eredeti lenne.
2014. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!