Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiú vehet lánynak sminkcuccoka...

Fiú vehet lánynak sminkcuccokat ajándékba? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Nemsokára a barátnőm szülinapja (21.) lesz, és abszolút semmi nem jut eszembe, már mindenféle ajándékot kapott (de tényleg)... Az egyetlen támaszpontom, hogy mostanában néha mondta, hogy milyen jó lenne ha olyan jó minőségű sminkkészlete lenne (ilyen szemfestékre gondolt akkor elsősorban), de ő magának nem vesz mert sajnálja a pénzt rá. Én viszont hülye vagyok ehhez, meg bemenni egy boltba, egyáltalán melyikbe, ahol vannak minőségi cuccok? Meg hogy egyáltalán milyet vegyek neki? Vagy fiúként bele se vágjak ebbe, mert úgyse veszek jót, és akkor marad a plüssmaci? :D
2011. márc. 13. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne elnézned egy Mac üzletbe, ott biztos hogy minőségi dolgokat találsz, bár az ára kicsit húzós, de hidd el megéri. Ott képzett sminkesek is segítenek neked kiválasztani a megfelelő termékeket, színeket. Ha esetleg viszel a barátnődről egy fényképet azalapján azt is megtudják mondani mi állna jól neki.

Ha ilyesmire nem vetemednél, akkor menj el egy Douglas vagy Marionnaud parfümériába, a legtöbb plázában legalább az egyik van, de általában már mindkettő. Ott is vannak jóminőségű sminkcuccok, keress Lancome-ot, Estée Laudert, L'orealt, Chanelt, Artdecot.

Sok szerencsét :)

2011. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos örülnék egy szemfesték palettának. Ahol érdemes szétnézned: Douglas, LA Makeup, ha nagyobb összeget szánsz rá, akkor MAC. Amennyiben nem áll tőled messze az internetes vásárlás ajánlom ezt az oldalt: [link]
2011. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nyugodtan vásárolj neki,biztos örülni fog. De az igazán jó minöségek elég drágák. A MAC az egyik legjobb minöség(ezt MAc üzletben,Dm-ben,Rossmannban vagy akár a Tescoban is megtalálod;attólfügg hol laksz. Egy nagyobb szin paletta 6ezer FT körül van. Olcsobb de jó minöség az Essence,én ezt is szeretem.: )
2011. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
MAC nincs dm-ben, Tescoban... Csak MAC márkaboltokban lehet kapni (Aréna Péaza, Allee, Váci utca). Esetleg még ajánlom ezt: [link] , itt profi sminkes termékeket árulnak, lehet neten rendelni, de üzletük is van Budapesten az Ó utcában.
2011. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hogy szokta sminkelni magát? A száján, szemén van általában szín?
2011. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, a szemét, száját is szokta sminkelni, a körmét szokta lakkozni.

2011. márc. 13. 21:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én egy costal scents palettának örülnék a legjobban, amilyeneket az egyik válaszoló is linkelt:)
2011. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt lehet Magyarországon Coastal Scents palettákat beszerezni: [link] . Én el lennék ragadtatva, ha ilyet kapnék ajándékba.
2011. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

még 1 kis érv emellett a paletta mellett:


http://www.youtube.com/user/dorkasminkel#p/u/27/-xD7nv8G6Us


:)

2011. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha ez tényleg ilyen jó akkor rendelek neki egyet!
2011. márc. 17. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!