Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiú vehet lánynak sminkcuccoka...

Fiú vehet lánynak sminkcuccokat ajándékba? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Nemsokára a barátnőm szülinapja (21.) lesz, és abszolút semmi nem jut eszembe, már mindenféle ajándékot kapott (de tényleg)... Az egyetlen támaszpontom, hogy mostanában néha mondta, hogy milyen jó lenne ha olyan jó minőségű sminkkészlete lenne (ilyen szemfestékre gondolt akkor elsősorban), de ő magának nem vesz mert sajnálja a pénzt rá. Én viszont hülye vagyok ehhez, meg bemenni egy boltba, egyáltalán melyikbe, ahol vannak minőségi cuccok? Meg hogy egyáltalán milyet vegyek neki? Vagy fiúként bele se vágjak ebbe, mert úgyse veszek jót, és akkor marad a plüssmaci? :D
2011. márc. 13. 19:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
melyik(ek)et érdemes megrendelni az oldalról? (makeupplaza)
2011. márc. 17. 20:04
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Coastal Scents paletta tényleg nagyon jó! Azt még írtad h a barátnőd nem csak a szemét sminkeli, szal ha még van rá pénzed, akkor vehetnél még mellé rúzst, vagy szájfényt (attól függően, hogy mit használ a barátnőd), körömlakkot, púdert, ecseteket., szempillaspirált (abból is fontos a jó minőség... és sajnos drága is). Ezeket belerakhatnád egy kis táskába és úgy adhatnád oda neki. Biztosan elolvadna az örömtől :) Érdemes bemenni egy MAC üzletbe vagy a Douglasba, kedves eladók vannak, megkérheted őket hogy segítsenek összeállítani.
2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is ajánlanám az ecsetkészletet mondjuk a MAC üzletből, szerintem elolvadna a barátnőd a gyönyörűségtől! :)))
2011. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én azt tudnám ajánlani , hogy inkább ajándékutalványt vegyél neki , mert akkor olyat választ ki amilyet ő szeretne és a MAC nél ha ajándékutalványt veszel 7000 felett azt hiszem még egy sminkelést is adnak hozzá ajándékba , meg tanácsadást is :) Szóval én inkább ezt ajánlom és akkor ő tudja kiválasztani a színt és egyáltalán azt , hogy mit vegyen :)
2011. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


mi is innen fogunk rendelni, én ezt fogom kapni szülinapomra:) igaz, nem a barátomtól, hanem szüleimtől de most ez mindegy:D

2011. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én az alábbi kettő közül választanék:

[link]

[link] (ebben pirosító is van)

2011. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen színeket szeret a barátnőd... vannak a matt hatású színek, és vannak a gyöngyház ('csillivilli') színek..

szóval:

metal mania paletta: szerintem ez a legrondább az öt közül, nekem személy szerint nem tetszik

original: ebben vannak gyöngyházfényűek, de a matt színek dominálnak. ha a barátnőd nem mindig totál csillogós sminkben akar feszíteni, akkor ezt ajánlom.

ultra shimmer: ez a gyöngyházas.. gyönyörű.. persze feltűnő is.. ki mit szeret.. én is most tervezek beszerezni egyet, bár az előző és e között vacillálok.

warm: ha a bnőd sötét hajú, és szereti a meleg,természetes színeket, akkor ez egy jó választás. de ha színesen szeret sminkelni akkor nemigazán :)

és az utolsó a prism palette: akárcsak az original és a shimmer - nagyon színes, ugyanakkor ezek matt színek egytől egyig. a lényege, hogy ha bevizezett ecsettel használják, nagyon intenzív hatást lehet elérni, ugyanakkor szárazon pedig színes,kellemes, nem olyan feltűnő mindennapi sminkeket lehet vele készíteni. ebben több a narancsos-sárgás árnyalat, mint az original palettában.

egyébként a MAC cuccok tényleg a felső kategóriások, de ha a lány nem ilyen megszállott sminkelő szerintem felesleges..( egy ecset több ezer forint.. és nem egy kell a sminkeléshez:) ) egyébként meg gondolom nem tudod, hogy milyen cuccai vannak, szóval ha ugyanolyat veszel az meg milyen már.. viszont a paletta jó választás lenne.

alapozót ne vegyél neki semmiképp, szerintem parfümöt se, meg az olyan általános ajándék.

esetleg egy hajvasaló ( de gondolom abból se tudod, hogy milyen kell legyen egy megfelelő :D ) vagy hajsütő, ha szeret a hajával babrálni ( bár melyik lány nem :) )

remélem tudtam segíteni, amiket leírtam az csak saját vélemény természetesen nem kell elfogadnod, de úgy gondoltam megosztom, mivel talán több információval rendelkezem a sminkekről nőként mint te.. :D


még egy jó tanács: vatera,teszvesz, stb helyekről nehogy rendelj sminket, mert gyakorlatilag szinte mind hamis.


majd írj mi mellett döntöttél :)

2011. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

persze, a linket lehagytam...

[link]

2011. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok hasznos választ!


tegnap 19:40:

köszönöm a hosszú leírást! akkor az originalt fogom megrendelni, mert csak néha szokott csillogósat használni. remélem örülni fog :)


ki tudja, talán még kap mellé MACes ajándékutalványt is, hogy vehessen ecseteket hozzá, vagy amit szeretne :)

2011. márc. 19. 21:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és bármikor bevállalnék egy Coastal Scents vagy egy Sleek palettát, amiket a Make Up Plaza webáruházból lehet rendelni. Szuperek ott a termékek és bármelyik csaj bárminek örülne onnan szerintem :-)
2012. nov. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!