Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet otthon, házilag...

Hogyan lehet otthon, házilag kilyukasztani a fülcimpát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Forrótűvel!!!De ne próbáld meg!!!!!!!!!NEm egy kellemes érzés...
2009. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ha előtte jegelik a területet akkor is ugyanúgy fáj?
2009. febr. 22. 19:00
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A jegelés valamennyire csökkenti a fájdalmat, nekem is úgy csinálták itthon. Amúgy nem lehet belehalni, kb 1 mp, amíg átszúrják!Csak legyen a tű steril!
2009. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet kapni otthon használható fülbelövőgépet, de nem olcsó mulatság, és nem feltétlenül jó, ha gyakorlatlan kezekbe kerül. Tudom ajánlani én is a tűs módszert (mint az Apád anyád idejöjjönben:D) de figyelj a higiéniára. Ha a helyedben lennék, profit választanék, egészen olcsón megcsinálják, talán egy ezres.
2009. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
branül tű
2009. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Piercinges tűvel, nagyjából 100 forint darabja. Sterilizálva árulják, én azért utólag is fertőtlenítem, és a fülbevalót is. Nagyjából 5-10 percig jegeld a füled, utána próbáld minél egyenesebben és gyorsabban átszúrni.
2009. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy tudom hogy egy felhevített tűt kell a fülhöz tartani, egy almát pedig alátenni(a fül másik oldalára:) Utána számolj el 3-ig és...BUMMMM(nem vagyok dilis)

De inkább kérdezz meg valami orvost, mert ha rosszul mondtam, akkor megszívod...de én is:)

2009. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem leírták, úgy át lehet lyukasztani, meg Hiltivel is, de nagyon nem ajánlatos. El tud fertőződni, gennyesedni, bármi, durva esetben tetanuszt is kaphatsz. ÉS ez most nem fantáziálás, idézem:


"A tetanusz olyan sebfertőzés, mely a világ minden részén előfordul....


...Fertőzésveszélyesek még a fentieken kívül a következők:

mély, és szennyeződött sebek, nem steril injekció, műtétek, tetoválás, füllyukasztás ... "


forrás: [link]


Szóval csak óvatosan.

2009. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem haverom a alma helyett rágóval csinálta jegelés nélkül :D kemény srác, szóval azért nem parázott, de ajánlom a jegelést, esetleg lidocain spray -t...
2009. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Menj egy kozmetikushoz, fülbelövésre,ne ezen sporolj!Aztán,ha begyogyult,majd a lyuk már meglesz.
2009. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!