Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet otthon, házilag...

Hogyan lehet otthon, házilag kilyukasztani a fülcimpát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
19%
sima varrótűvel lyukasztottam át, de utána állandóan begennyesedett, begyulladt, szóval nem érdemes...
2009. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
68%
Először fújd le a füled valami fertőtlenítőval ( pl.: oxispray) Aztán 2-3 percig jegeld, majd egy felforrósított tűvel vagy egy hegyesvégű,erre a célra kialakított füllbevalóval(ami meleg) hirtelen szúrd át, majd újra fertőtleniteni kell és 1 hónapig nem szabad kicserélni a füllbevalót. //A füllbevallót vagy a tűt is fertőtleníteni kell előtte!!!!// ha begyúlladna menet közben a lyuk, akkor nyugodtan cseppegtes rá Hidrogén- peroxidot, a fertőzés miatt. :)
2009. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is magamnak csináltam 12 évesen. :-D Még csak nem is tűvel, hanem csak simán odatettem a fülbevalót és belenyomtam... Nem tudom nekem valahogy nem fájt. :-D Utána se gyuladt be meg semmi... Később átlyukasztottam a küldököm, a hasam és a nyelvem is. xD Mondjuk én olyan vagyok, hogy ha valaki más akarná átszúrni valamimet visítva rohannék el onnan. xD
2009. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

14éves vagyok és elhatároztam,hogy kilyukasztom a fülem....és még csak semmi jegelés sima orvosi tűvel fogtam és kilyukasztottam és nem fájt,nem gyulladt be!és utólag sem fáj csak kicsit érzékem

Amúgy ezek a hozzászólások sokat segítettek nekem...

köszi mindenkinek:D

és

2009. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ÉN épp ma lyukasztottam át a fülem eddig ékszerüzletekben csinálták egyszerre 4-et és mindig begennyesedett begyulladt most azokkal a fülbevalókkal szúrtam át amiket ott belelőttek azokat kikelett szednem és ujra meg ujra átlövetnem most már nem dobok ki rá pénzt én szúrom a ffülbevallókal számolj el tízig és kész hegyes a véguk mint a tűnek és nem kell kicserélni hajrááá én nekem egyáltalán nem fájt és nem került 2400ft ba
2010. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én most lyukasztottam át viszont nem forró tűvel.nemvolt kellemes érzés de valószinüleg rosszul csináltam azért.lejegeltem viszont a tű féluton megállt(sima varrótű) és a fülbevaló vastagabb volt.amit még átkellett tuszkolni.itt amugy steriltűvel nyomják és semmi bajuk nem lett.még nekem se picit bedagadt de már nemfáj nagyon.szóval sztem nemolyan veszélyes.viszont minnél keményebb a füled annál jobban fáj,ezt szakértőtől tudom:D
2010. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem amit kozmetikus csinált, az mind begyulladt, amit itthon szúrtunk steriltűvel, annak meg semmi baja nem lett
2010. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
de ezt most hülyeség volt beírnom, mivel már úgyis megcsináltad vagy megcsináltattad
2010. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
39%

Sziasztok! Én 1 hete lyukasztottam és semmi gond nem volt...som módszert olvastam itt, de végül nem úgy csináltam...Hugom már 3 piercinget csinált magának, ugyhogy az ő módszerét választottam sokkal gyorsabb és nem is fáj...Fogsz egy jó vastag tűt öngyújtóval lefertőtleníted, utánna fogsz egy dezodort füledhez nyomod és lefagyasztod vele pár másodperc alatt lefagy én a tűt a melegítés után is lefújtam h ne legyen meleg, a dezodor fertőtlenít is...ha lefagyot a füled akk ahol előtte megjelölted fogod és határozottan átszúrod jó erősen nem kell félni nekem egyáltalán nem fájt! Mintha kartont szúrtam volna át...mindkét réteg átment utánna benne kell hagyni a tűt egy 5-10 percig (utaánna kezded csak érezni h "fáj" de nem vészes igazából csak ilyen fura vagy nemtudom...utánna fogtam a fülbevalót azt is lefertőtlenítettem megint lefagyasztottam a fülem kihúztam a tűt gyorsan vissza a fülbevalót és kész is...másnapra picit bepirosodott meg bedagat de ez normális 1 hétig kenegeted Bepanthen Plus-al és utánna semmi gond nincs közbe néha néha nem árt kivenni a fülbevalót és megtisztítani meg a lyukat is ill úgy is bekenni...jah meg forgatni kell időközönként a füledbe amikor eszedbe jut...

Nemtudom mennyire hatásos másoknál, de húgomnak így már 3 piercingje lett átszúrva meg az én fülem is és semmi baj nem volt :D

2011. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
lefertőtleníted a tűt, vagy fülbevalót és átnyomod:DD ennyi nem is fáj..xdd nem tudom mit nyervogtok itt.:D
2012. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!