Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van más is, aki csak púdert...

Van más is, aki csak púdert használ, alapozót nem?

Figyelt kérdés
Én csak korrektor+ púder. A jó sminkhez kell alapozó is? Nem vagyok pattanásos, de kissé egyenetlen a bőrszínem (piroskás foltok) azért használok korrektort is. Úgy érzem az alapozó már sok lenne.
2011. ápr. 6. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem használok. Nekem is hasonló az arcbőröm szerintem, mint a tied. Kevés pici folt van, de azokat én is korrektorral fedem és utána elég csak egy kis púder. Volt hogy kipróbáltam 7végére alapozót is, de nekem az már sok. Ha alapjáraton szép bőröd van, ne takard el alapozóval szerintem:) Más ölne, ha elég lenne neki ennyi:)

20/L

2011. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 habibi ***** válasza:
100%
szia, én sem használok alapozót, csak púdert, de azt sem mindig, mert egyenletes, tiszta a bőröm, hála Istennek. de régebben én is úgy csináltam, h. korrektor+púder , bőven elég volt :)
2011. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nem használok semmit. :)
2011. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak púdert használok, mert kicsit zsíros a bőröm, és nagyon csillog. (ennek ellenére pattanásaim csak ritkán vannak, nem igazán értem...)
2011. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ronda a bőröm, pattanásos, foltos, de alapozótól csak még rondább lesz, szóval én meg ezért nem használok. Korrektor meg púder úgy gondolom bőven elég mindenkinek.
2011. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!