Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ (t) valaki Lovely...

Használ (t) valaki Lovely (rossmannos) alapozót?

Figyelt kérdés

Meg úgy összességében a Lovely termékek milyenek?

Legjobban a még a púder és a szemceruza érdekelne de jöhet bármilyen tapasztalat:)


2010. máj. 7. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
(Tudom hogy off, de:) ez engem is érdekelne
2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem szemceruza van és szemhéj púder.

A ceruza egy selejt valami, boltban kipróbáltam a csuklómon, mondom jó erős és puha hegyű, biztos jó lesz. Erre a szemem nem tudom kihúzni vele, mert semmi sem látszik ...

A szemhéjpúderrel sem vagyok nagyon megelégedve, nagyon hamar lejön, nem tartós.

M-L17

2010. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát...nekem lovely szemceruzám van-extra hosszú- és az nekem bejött. A szemfestékkel, szájfénnyel, körömlakkal ugyanígy vagyok, nekem az egyik kedvencem. A körömlakkok nagyon szépek. :)

Az alapozóm és púderem jelenleg nem Lovely, hanem Essencess (azt hiszem igy kell irni), az is kb. olyan árban van mint a Lovely!

2010. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pirosítom van.nem nagyon pirosít inkább csak csillog
2010. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem is van körömlakkom és tényleg nagyon szép. meg szempillaspirálom van(vízálló,) hát nem igazán vízálló, de nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni és tartós.

L*

2010. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát énnekem a legelső alapozóm az Lovelys volt. Nem igazán jött be, szerintem csak felesleges pénzkidobás az ilyen alapozót megvenni. Szemcerkával szintén pórul jártam, ahogy az egyik előttem lévő válaszoló is.
2010. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem alapozóm van, az árához viszonyítva nem rossz. Úgy értem, nekem bejött, és nem kell érte egy vagyont kiadni.
2010. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó, próbáld ki.:) énis ezt használtam.
2010. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és a púderje is nagyoon jó:)
2010. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is lehet fogok venni!

Kérdező te vettél a végén?


Ha vettél milyen?

2010. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!