Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek helyette? Rövid,...

Mit vegyek helyette? Rövid, vastag nyakra nem áll jól a szögecses nyakörv (? ).

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: [link]

de tartok tőle, hogy nem állna jól... :/


Rockereket piszkáló, paraszt beszólásokat mellőzzük.


2011. ápr. 17. 10:17
 1/9 szamóca. ***** válasza:

ugyan nem vagyok rockereket piszkáló egyed, de az ilyen tüskésnyakörvemvanóófuckyeahhhh dologtól mindig megkérdőjeleződik bennem, hogy mi is az a rock... namindegy.


ha nem jó az ilyen nyakörv, vegyél más milyet. mondjuk ne nyakörvet, az amúgyis csak nevetségessé tesz. legyen lánc, vagy valami medál (bár ugye azt nem írtad milyen nemű vagy, így nehezebb a dolgom :) )

esetleg vegyél vékonyabb bőrszíjat kisebb szegecsekkel.

2011. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

lány vagyok, és medált már hordok a nyakamban. lehet, hogy elférne még mellé más is...

egyébként elsősorban metalos, dark vagyok (gothnak nem nevezném magam)azért jegyeztem meg a rocker dolgot, mert zavar, ha akármilyen stílust piszkálnak.

nem értem, hogy miért tartod rossz dolognak, ha valaki "sima rockerként" ilyet hord.

amúgy kösz a tippet.

2011. ápr. 17. 11:01
 3/9 szamóca. ***** válasza:
mert alapvetően rocker körben ez egy bizonyos életkorig működik ez a szegecses dolog, és általában az azaz életkor aki azt hiszi hogy a világon a legnagyobb rocker, sőt, annak született, és soha nem fogja levenni a bakancsot és a többi, pedig valójában neki még csak az öltözködés jött át. csak próbáltalak figyelmeztetni hogy ez így általában a pozer kategória, de egyébként nekem mindegy ha az is vagy, csak nekem ez ugrik be róla.
2011. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

gondolom, hogy ha élek még 30-40 évesen, akkor már nem így fogok kinézni. most sem ragaszkodom hozzá, hogy csak feketében járjak. nem hiszem, hogy atomrocker vagyok, mivel minden mást is meghallgatok, viszont én így érzem jól magam, koncerteken és füstös kis kocsmákban, barátokkal és metalt hallgatva. nem gondolom, hogy az öltözködés teszi a pózert. leginkább a viselkedés mutatja meg, mikor pl. világossá válik, hogy nem is olyan zenét hallgat.

a pózerség meg atomrockerség olyan 12-16 éves korban jellemző, én 18 felett vagyok.

lehet, hogy nem akartál piszkálódó lenni, de általánosítani, na azt sikerült. :)

2011. ápr. 17. 11:57
 5/9 szamóca. ***** válasza:

nanáhogy sikerült, majd minden nap belém kötnek ilyen 15 éves szegecsesnyakörvemvan gyerekek, csak mert letettem a bakancsot és nem ordítom hogy mötááál minden második percben:D

ettől függetlenül nem rád értettem, illetve oké az első hozzászólásomban akár rád is :) a másodikban viszont differenciáltam hogy mire is gondolok, és írtam s hogy általánosítok.

2011. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:

egyébként arról jutottam erre a következtetésre hogy rockert írtál, mert annál tényleg ebben a körben jön elő.

darknál, metalnál és gothnál már más a megközelítése, bár nekem ott se tetszik de ez már az én problémám.

2011. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamóca. ***** válasza:

najo csak hogy hasznos legyek kerestem neked szépetjót.

[link]

vegyél vlami ilyesmit, ez optikailag megnyújtja a nyakad. esetleg hosszabb láncokkal.

2011. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmm, fasza ez a kép. tetszik ^^
2011. ápr. 17. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:
szegecs..nem szögecs
2011. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!