Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szögecses nyakörv, voodoo-baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szögecses nyakörv, voodoo-baba nyaklánc. (stb). Mi lehet vele? És velem?

Figyelt kérdés
Viszonylag új vagyok az osztályomban, és van egy gyerek, aki fiú létére, szögecses nyakörvet hord (hatalmas nagy hegyes tüskékkel), kis voodoo baba fejek lógnak egy fordított pentagrammás medál mellet a nyakában, és csupa feketében jár. Köszönni nem köszön csak a legjobb barátjának (sima barátainak sem ahogy elnéztem), és egy diplomatatáskát cipel magával mindenhova. Nem beszél senkivel, mindig magányosan ír. És az a nagy helyzet, hogy nekem valamiért Ő tetszik. Szerintetek mit tegyek vagy mit ne tegyek? Vonzódok hozzá, de nem tudom miért.
2010. ápr. 7. 21:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
Köszönj rá te előre! Próbálj meg valahogy beszélgetésbe elegyedni vele, keress vele közös témát, vagy utáljátok együtt a sulit, vagy ilyesmi. :D Ha van msn-je, szerezd meg :) Légy bátor!
2010. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi álompasi lehet! Mindenféle vicc nélkül énis az ilyen különcökre bukok:)

A gyerkőc valami rocker féle lehet, az igazán elvont fajtából...Ülj le mellé és kérdezgesd a stílusáról! Mond el hogy mennire tetszik neked az egyedisége, stbstb...

Ha látsz rajta egy együtteses felsőt,pár nap múlva menj oda hozzá és "tök véletlenül" kérd el annak a bandának a CD-jét vagy hogy küldjön át MSN-en tőllük pár dalt.És onnantól már meg is van a téma.

Vagy próbáld meg neki egyenesen de finoman beadagolni hogy neked bejön. Ha meg elküld vagy hasonló onnantól meg már tiszta sor és rájössz hogy felesleges vele foglalkozni.

Sok sikert!

15/L

2010. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy rockerdivatb*zi, az ilyenek miatt nem nevezem magam rockernek, pedig 1001* több és színvonalasabb metált/rockot ismerek mint ő
2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok, belezúgtál egy átlagos pózer "maszkjába"...

Remélem, érted, mire célzok.

2010. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

aki fiú létére, szögecses nyakörvet hord "

mert az egy lányos viselet? :D amúgy nekem is bejönnek az ilyen figurák,beszélgess vele!Kezd azzal,hogy annyira tetszik a nyakörved,kölcsönadod holnapig?Aztán rakd be a párnád alá éjszaka! :)))

másnap mikor találkoztok,kérdezd meg,mit szokott irogatni! :)stb..

2010. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
3-nál és 4-nél a pont. Ez egy igazi kis pózer majom, egy a sok közül, és pont attól lesz átlag, mert hűdekülöncnek akar tűnni.
2010. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma beszélgettem vele, és elég barátságosnak tűnik. Amúgy nem hiszem, hogy az a pózer divatot követné, mert egy képet nem osztott meg iwiwen és hasonló oldalakon. Persze, ki tudja, megpróbálok majd beszélgetni még vele, köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 8. 11:11
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól még nem pózer, hogy szeret úgy öltözködni, ahogy zenei műfaja "megkívánja". Csak éppen szereti azokat a cuccokat, kész. Amúgy azt vettem észre, hogy akik annyira utálják azokat, akik szerintük pózerek, azok mindig kisebbségi komplexussal küzdenek, vagy egyszerűen nincs bátorságuk/pénzük olyan cuccokat hordani, és az irigységüket a lenézéssel leplezik. Ez tény :-)
2010. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Aki tényleg olyan "elvont" amilyennek te képzeled őt, le sem sz@rja azt, hogy mennyiért vesz ruhákat magának, mert annak más a fontos. Kíváncsi lennék, vajon a kis "nempózerünk" tudja-e egyáltalán azoknak a dolgoknak/jelképeknek a jelentését, amit magán visel... mert az ilyen típus tipikusan arra megy, hogy minél furábbnak tűnjön. Az meg, hogy nem köszön senkinek... nos, nem a kinézeten múlik az ember bunkósága.

2010. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Nos, ma sikerült vele msn-en beszélnem és, mit ne mondjak nagyon rendes, humoros srác legbelül :) Kérdeztem, hogy mit szimbolizálnak azok a dolgok amiket hord, és azt mondta, hogy a pentagramma a sátánizmus vallását (és fel is világosított, mi az a sátánizmus, eddig tévhitben éltem), a nyakörve, az perverzség, és saját tetszés (ezt nem fejezte ki még) illetve a babák, minden egyes ex-barátnőre egy baba, ami kicsit furán hangzik, de szerintem oké. Ti ismertek még valakit, vagy csak Ő lenne ilyen, hogy legbelül teljesen más mint ahogy mutatja magát?
2010. ápr. 8. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!