Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általános iskolás ballagásra...

Általános iskolás ballagásra mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mint ballagó, vagy mint nagypapa, nagymama, vagy ki?
2011. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a ballagónak természetesen az osztályhoz megfelelő ruhát...ha ez egy fehér blúz fekete szoknya és egy egyforma színű osztály nyakkendő akkor azt illik...ha egy matróz blúz,fekete nadrággal akkor azt kötelező felvenni(bár ez inkább középiskolában van)

ha csak vendég vagy a ballagásra és nő/csaj vagy... akkor egy kifinomult koktél ruha...vagy az időjáráshoz megfelelően egy fekete/szürke kosztüm nadrág vagy csak egy fekete cica naci egy jól passzoló magassarkú...egy alkalmi blúz...(de ne legyen fehér,mert lehet a ballagók is fehér blúzban lesznek)

valami színes...az sem baj ha egy kockás ing...bár én középiskolás ballagásra vettem fel kockás inget+fekete csőszárú nadrágot egy magassarkúval...:)

2011. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtam egy egyrészes fekete térd fölött végződő ruha volt magassarkúval. Sztem kérdezz rá, hogy adnak e annyi kedvezményt, hogy mint ballagó kicsit szebben öltözz, vagy ragaszkodik az iskola a fekete szoknya, fehér blúz öltözékhez.
2011. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ballagó vagyok.

Azt beszélték a szülők, hogy fehér blúz, lányoknak sötét szoknya, fiúknak nadrág, de mind a 27 gyerek tiltakozik, szóval a végére be fogják adni a derekukat.

2011. febr. 21. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont válassz valami csinit.:) Már ha lány vagy, mert az nem derült ki. :D
2011. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mi sulinkba általába mindig az a szokás, hogy lányoknak fekete szoknya fehér blúz fiúknak fekete nadrág fehér ing:) a nyakkendőt pedig mi választjuk:) persze volt/van olyan osztály ahol változtatnak ezen de szerintem ez a normális:)
2011. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!