Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen cipőt...

Lányok! Ti milyen cipőt vettetek fel az általános iskolai ballagásra?

Figyelt kérdés

Maradjak inkább a 6-7 cm-es sarkú cipőknél, vagy ilyenkor már a 10 cm-es a "divat"? Mondjuk nekem jobban tetszik a kisebb sarkú. Ti milyet hordatatok?


14/L


2010. okt. 22. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 éves lánynak nem való a magassarkú,akkor sem ha az a divat,röhögnö kell mikor botladozó kikent kislányokat látok..Maradj a szolidabb cipőnél.
2010. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*nem való a 10 centis -ezt akartam irni
2010. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amibe tudsz menni. nekem tavaly volt az általános ballagásom. kisebb sarkút vettem. ki is bírtam a ballagást és normálisan ki is vonultam. akik meg "divatbu*zik" voltak és a legmenőbb, legmagasabb cipőket vették meg..hát látni kellett volna hogy vonultak ki.. szánalom volt szerintem. alapból magasabbak lettek a fiúknál. ha meg nem , dülöngéltek mint a tevék XDD szegény srácok akik a párjuk volt.. jujjjuujj :) szóval ami kényelmes meg tetszik is. kisebb. ennyi :P
2010. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 centis volt.
2010. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nem volt, mert 6osztályos gimis vagyok.=D de a legjobb barátnőmnek volt, neki 6 centi magas sarjú cipője volt, a többség ekkorákban ballagott.
2010. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, én 2 éve balerinacipőben voltam, és a többieknek is vagy ilyen, vagy kisebb sarkú volt.
2010. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kisebb sarkút vettem fel-azért, mert szeretem a magassarkút, járni tudok benne órákig, viszont egy helyben állni nem... és nálunk többórás egy helyben állás volt mindig. Az, hogy mi a divat, ne érdekeljen-az a lényeg, hogy kényelmes legyen, és neked tetsszen (mert akkor sugárzó az ember igazán, ha jól érzi magát a bőrében).
2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk tavaly mindenki magassarkúban volt.. az enyém is 9 cm-es volt,mégis kibírtam a ballagást,nem estem-keltem.

15L

2010. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy fekete csipkemintás balettcipőt vettem fel.
2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 13 cm-s sarkú cipőm volt, platform talppal, nagyon kényelemes. Még most is hordom. És még nem is voltam magasabb a páromnál, állni is tudtam, menni szintúgy. Nem értem, mért kell a magassarkú hordását korhoz kötni. Vagy egy 30 éves nő szebben jár, mint egy 14-15 éves? Nem hinném...


15L

2010. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!