Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon durván rágom a körmeime...

Nagyon durván rágom a körmeimet, alig van már körmöm. így lehet rá műkörmöt rakatni?

Figyelt kérdés
nem fikázást szeretnék kérni, köszönöm!
2009. márc. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Lehet!

Ilyen esetben tippel kezdik, azt felragasztják, és úgy építik rá a zselét.

Én csak ajánlani tudom egyébként a műkörmöt. Ha jó helyen, egy hozzáértő körmössel csináltatod, semmi baja nem lesz a körmödnek (nem fog tönkremenni, és gombásodni sem).

Nem is értem a fikázásokat...

Nekem már 5 éve van, nem adnám semmiért... :):):)

2009. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Persze !

tehetsz eloszor e[pitenek ra egy hosszabb korom szeruseget es arra ra a mukormot.. pontosan mar en sem tudom de az biztos hogy tehetsz ra :)

sok siekrt a koromragas leszokashoz :D

amugy baratnom is igy sozkott le a koromragassal.. hogy mukormot rakatott :)

udv

2009. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerinetm az ilyen körmökre ne rkasd fel mert akkor inkább a bőrre megy rá, vagyis a köröm ágyra... az meg nem biztos hogy jót tenne!

már nemm lehet kapni ízesített köröm lakkot? keserű íze volt régen... hátha az használ és aha megnő egy kicsit akkor felrakathatod...

2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget megpróbálkozom egy műkörmössel, azt hiszem.

utolsó válaszoló:azokon már túl vagyok, sajna semmit se érnek, mert ez nálam a stressz hatására jön ki, és most megint zűrös az életem, de nem akarok ilyen csúnya kezeket, és talán a műköröm segít, ez az utolsó reményem, de tényleg.

köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítettetek!

2009. márc. 9. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy,de ha suliba jársz vigyázz mert nálunk azért szóltak,hogy ha vkinek az eredeti körme nagy volt és ki volt festve:S
2009. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyetemre járok, mellette dolgozom is, ahol szintén tilos a hatalmas "karom", és nem is akarok túl nagyokat. olyat szeretnék, ami csak éppenhogy hosszabb, mint az ujjaim. jövő héten megyek, kíváncsi vagyok, hogyan lehet megoldani, és kb mennyit fogok fizetni.
2009. márc. 11. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fősulis vagyok és mániákus körömrágó:S

Mindig szégyelltem,de nemtudtam ellene tenni pedig mindent kipróbáltam,de am a műköröm segített,rájöttem,hogy az a baj,h látom h rövid és akkor miért ne lehetne mégrövidebb,műköröm után altt viszont sosem rágtam.

Igen először tippel kezdik,majd csiszolás fúrás faragás,jajjj nekem nagyon fájt mire ráigazította,olyan volt mintha tüzes vassal égetné az ujjam pedig ügyes csajszi voltXD,de megérte, mert szép lett:))

2009. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!