Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel helyettesitsem az...

Mivel helyettesitsem az Accord Parfaitot a L'orealtol?

Figyelt kérdés
4 evig hasznaltam az Accord Parfait alapozot.Teljesen megvoltam elegedve vele.Tokeletes volt,de mostmar nem olyan mint regen .nagyon hianyzik es nem tudom mivel tudnam helyettesiteni..
2011. máj. 8. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ásványira gondolsz?A por állagúra?Nagyon jó kérdés..én az ára miatt mondtam le róla.A Maxfactornak és a Rimmelnek van még ilyen ásványi alapozója.Rimmelt ne vegyél,meg se közelíti:(

Maxfactorral próbálkozhatsz.Innen olcsóbban tudsz rendelni: [link]

Mi baj volt a minőséggel?

2011. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

folyekony az alapozo,uveges..

Nem tudom ,de annak idejen 5 perc alatt felkentem es tokeltes volt ,egesz nap kitartott ,egyszeruen most maskepp helyezkedik el az arcomon... egyszer amikor kifogytam es mentem ujat venni lattam az uvegen ,hogy "uj valtozat" ,de sosem gondoltam volna hogy ez az "uj" valtozat rossz lehet..a regit meg mar sehol sem lehet kapni..

2011. máj. 8. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj,azt hittem a mineralsra gondolsz......

nem tudom,talán próbáld meg a maxfactor vmelyikét,jónak mondják.

2011. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!