Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól nem korai...

Hány éves kortól nem korai piercinget tetetni?

Figyelt kérdés
Ne nagyon extrémekre gondoljatok, pl. egy orrpiercing az orr oldalára... :)
2011. jún. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kor függő szerintem...inkább az, hogy miért és milyen rég óta szeretnéd...én 13 évesen döntöttem el, hogy milyet szeretnék, és hova, és azóta is azokat valósítom meg...Azért nem kell sokra gondolni, eddig 4 van.Az elsőt egyébként 16 évesen szúrattam.

21/l

2011. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12

Indiában ez a szám még lentebb van szóval a 12 nálam még sok is.

18/F

2011. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de 16-nál elöbb biztos h nem csináltatnék. bár én már régóta akarok az orrom oldalára. annyira jól néz ki. meg szerintem jól is állna. :D
2011. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Niky emo girl ***** válasza:

énis kb 11-12évesen döntöttem el h kellenek :D számba van 2 de azok már 2éve meg kb fél éve nyelvembe de köldökbe is volt meg fülembe jó pár igaz szám többször volt szurva mert volt h kikellett vennem :/ szal 15éveen csináltattam elsőt de ha szalonba csináltatod akkor 18alatt nem is csinálják meg szülői engedély nélkül sőt van ahol 16alatt még szülői engedéllyel se

17/L

2011. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 előtt semmiképp. Én is akkor csináltam, évek óta vágytam rá, aztán mégis megbántam, kivettem. De szerintem a 16, esetleg 15 éves kor az már korrekt.
2011. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!