Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Mac Studio Fix alapozójától...

A Mac Studio Fix alapozójától kipattogott a bőröm, nektek tapasztalatok? Segítség!

Figyelt kérdés
Nem érzékeny bőröm, de ez tönkre tette(1hónapig használtam)! Kis piros foltok vannak rajta és hámlik, 4 éve használok alapozót de eddig ez sose volt!
2011. jún. 6. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, én is ezt használok, nekem eddig ez volt a legjobb alapozóm. Valószínűleg tényleg érzékeny a bőröd valamelyik összetevőre. Akkor ne használd semmiképp
2011. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mert ez "alkalmi" alapozó, nem mindennapos használatra van tervezve.
2011. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: jó nagy hülyeséget írtál. igen, erős fedőképességű, de ha ápolja és hidratálja közben a bőrét semmi baja sem lesz mindennapos használattól. én évek óta ilyet használok... hétköznapokra is (mondjuk most így nyáron természetesen nem). de semmivel sem ártalmasabb, mint más alapozó...
2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 laylessza válasza:
nekem la roche posay tolerant teint van ez kifejezetten erzekeny bőrre van nekeme ez eddiga legjobb :) gyogyszertarba lehet venni es tuti h nem pattog ki a borod :)
2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!