Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúk a kisminkelt és csini...

A fiúk a kisminkelt és csini ruhás csajokra buknak? :O

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sokkal jobban tetszik, ha nincs sminkelve, a ruhája meg annyi, hogy álljon rajta jól :)
2011. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen. Bár a csini ruha nem tudom nálad mit jelent. Szerintem nem kell tùlságosan kihívó, elég ha neked jól áll.

De egyértelmüen elönyben vannak a kisminkelt lányok. Ma meg tegnap voltam strandon, ide is kisminkelem magam mindig. Mindkét nap leszólítottak meg megnéztek, pedig a párommal mentem....

2011. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én igazábol egyszer voltam úgy kisminkelve hogya szemem ki volt húzva meg valami tus volt as szempillaakármin és sokan mondták hogy nagyon jól áll de a szüleim azt mondták hogy csak ilyen évzárónn gálán meg ilyesmin lehet kisminkelve am köszi a kommentet:D
2011. jún. 13. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ne is haragudj de krva gáz ha strandra is sminkelsz... és egyébként ha valaki szép akkor smink nélkül is szép.

tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobban bejön a fiúknak amikor nem az alapozót és a pirosítót puszilgatja az arcodon...

2011. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Strandra sminkelni? Pff... Eszes lány.


Nehogy elhidd, hogy a pasik szeretik a sminket. Épp ellenkezőleg...

Amúgy is a smink az egyik legnagyobb átverés szegény fárfiaknak... XD

http://www.youtube.com/watch?v=1gVukeUG0kU

Nem azt mondom, hogy a végeredmény szép, de a különbség durva...

2011. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okés köszi am én is furának tartottam mert ha úszunk a smink lemosódik nem? am 13
2011. jún. 14. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen.

Ezen mit kell meglepődni?

Teljesen természetes hogy egy kis szájfény,spirál,pirosító,csini rucik miatt egy csaj sokkal magabiztosabb,szebb lesz.És ez tetszik ám a fiúknak is!

Ha mértékkel van mindez igenis szépít mindenkit.

2011. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 14. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Strandra is simán sminkelek, és fürdőruha 3éve nem volt rajtam idén se lesz. :DD

És minél kisebb a ruhád, annál jobban tetszel majd a fiúknak, mert a nagy része a R!bancokat szereti...

2011. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!